Son dakika Korporasyon haberleri, Korporasyon son dakika, son dakika Korporasyon

Son Dakika Korporasyon Haberleri

Son dakika Korporasyon haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son korporasyon haberleri anında burada.


 • 09.07.2020 09 Tem 14:43 Afyonkarahisar Barosu avukatlarından çoklu baro düzenlemesine protesto Afyonkarahisar Barosu avukatlarından çoklu baro düzenlemesine protesto

  Afyonkarahisar Barosuna kayıtlı avukatlar, barolara ilişkin düzenlemeyi içeren Avukatlık Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi'ni protesto etti.

 • 10.08.2015 10 Ağu 16:03 Steinmeier-El-Cübeyr Ortak Basın Toplantısı Steinmeier-El-Cübeyr Ortak Basın Toplantısı

  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - İki bakanIN basın toplantısının yapıldığı odaya girmesi, - Steinmeier'in konuşması, - Suudi Arabistan Dışişleri Bakanı Adil el-Cubeyr'in Almanca konuşması, - İki bakanın soruları cevaplandırması, - Basın toplantısının ardından iki bakanın dışarıya çıkmaları, Steinmeier-El-Cübeyr ortak basın toplantısı- Almanya Dışişleri Bakanı Frank Steinmeier: - "5 yıldır devam eden iç savaş ve yüz binlerce öldürülen insan sonrası en azından bizi orta vadede siyasi bir çözüme kısa vadede de askeri çatışmaları bitirmeye götürecek bir yol bulmak mecburiyetindeyiz"- Suudi Arabistan Dışişleri Bakanı el-Cübeyr: - "Beşer Esed ne kadar çabuk giderse, (Suriye'deki) devlet kurumlarını o kadar çok muhafaza edebiliriz." Almanya Dışişleri Bakanı Frank Walter Steinmeier, Suriye'de yaklaşık beş yıldır devam eden ve yüz binlerce insanın ölümüne yol açan iç savaş için, "En azından orta vadede siyasi çözümü, kısa vadede de askeri çatışmaların bitirilmesini sağlayacak bir yolu bulmak mecburiyetindeyiz" dedi.

 • 10.08.2015 10 Ağu 15:46 Steinmeier-El-Cübeyr Ortak Basın Toplantısı Steinmeier-El-Cübeyr Ortak Basın Toplantısı

  Almanya Dışişleri Bakanı Frank Walter Steinmeier, Suriye'de yaklaşık beş yıldır devam eden ve yüz binlerce insanın ölümüne yol açan iç savaş için, "En azından orta vadede siyasi çözümü, kısa vadede de askeri çatışmaların bitirilmesini sağlayacak bir yolu bulmak mecburiyetindeyiz" dedi.

 • 28.10.2014 28 Eki 01:38 Tüze Felsefesi Kitabı Tüze Felsefesi Kitabı

  Tüze Felsefesi Kitabı kitabının yazarları, yayınevi, baskı tarihi ve diğer tüm bilgileri. Tüze Felsefesi Kitabı kitabının kısa özeti.

 • 08.07.2013 08 Tem 10:58 Japon Jogmec Özbekistan'da Uranyum Arayacak Japon Jogmec Özbekistan'da Uranyum Arayacak

  Japonya Petrol, Gaz ve Metal Devlet Korporasyonu JOGMEC, Özbekistan'da uranyum arayacak.

 • 22.10.2012 22 Eki 09:02 Çalık ve Limak Grupları Kosova'da İmza Attı Çalık ve Limak Grupları Kosova'da İmza Attı

  Çalık - Limak Ortak Konsorsiyumu Kosova'da elektrik dağıtım şirketi satın almak üzere imza attı.

 • 21.10.2012 21 Eki 13:39 Çalık ve Limak, Kosova'da İlk İmzayı Attı Çalık ve Limak, Kosova'da İlk İmzayı Attı

  Çalık - Limak ortak konsorsiyumu, Kosova'da özelleştirme ihalesinde kazandıkları elektrik dağıtım şirketinin hisse devri için satış sözleşmesine imza attı.

Advertisement