Birileri - Son Dakika

Birileri

14.03.2017 19:04
Birileri

Birileri, 14 Mart'ta Beyoğlu Hayal Kahvesi'nde sizlerle olacak.

Birileri, 14 Mart'ta Beyoğlu Hayal Kahvesi'nde sizlerle olacak.

Bir müddettir farklı bir isim altında müzik yapmakta olan topluluk 2015 temmuz ayının son günü Kadıköy'ün kuytu bir köşesinde yoluna Birileri olarak devam etme kararı aldı. Şarkılarında genellikle yaşadığı topluma ayak uyduramamanın sıkıntısını çeken bireyin iç çatışmaları, kişisel yaşanmışlıkları ve geleceğe dair kaygıları gibi konuları yer yer umarsız, yer yer alaycı ve biraz da nihilist bir dille anlatan grup alternatif/ indie/ rock sularında yüzüyor.İlk teklileri "Paralel Bir Evrende Halen Bulutlar Üzerinde Olma Olasılığımıza Dair" 18 Ekim'de yayınlandı. 2016 ile birlikte ikinci teklileri "Kalorifer Peteği" 23 Ocak tarihinde müzikseverler ile buluştu.

Birileri  "Uzaklaşma Sevdası (Devran)" adlı yepyeni teklisini ise 10 Nisan'da yayınladı.

Vokal – Elektrik Gitar: Can Soykök

Davul: Tümerkan Aldanmaz

Bas Gitar: Emre Dereli

Elektrik Gitar: Baturalp Yılmaz

Detaylar :

İl : İstanbul

İlce : Beyoğlu

Mekan : Hayal Kahvesi Beyoğlu

Mekan Adresi : Meşelik Sok. No: 10

Başlangıç Saati : 14.03.2017 22: 30: 00

Bitiş Saati : 15.03.2017 00: 30: 00

Kategori : Birileri

Tür : Konser

Ücretlimi? : Hayır

YORUMLAR
500
Beyoğlu'nda kapkaççıların hedefi yaşlı kadın oldu! O anlar anbean kaydedildi Beyoğlu'nda kapkaççıların hedefi yaşlı kadın oldu! O anlar anbean kaydedildi Son dakika haber... Kocaeli'de çalılar arasında mahsur kalan martıyı itfaiye kurtardı Son dakika haber... Kocaeli'de çalılar arasında mahsur kalan martıyı itfaiye kurtardı Bağlar Belediyesi'nin yol yapım ve onarım çalışmaları sürüyor Bağlar Belediyesi'nin yol yapım ve onarım çalışmaları sürüyor
Kaynak: Etkinlik.io

Son Dakika Kültür Sanat Birileri - Son Dakika

Bu haber Etkinlik.io tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Etkinlik.io tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Etkinlik.io kurumudur.

Advertisement