Demir Özlü kitap-lık'ta - Son Dakika

Demir Özlü kitap-lık'ta

30.09.2011 14:37
Demir Özlü kitap-lık'ta

Kitap-lık dergisinin Ekim sayısının dosya konusu Demir Özlü.

Feridun Andaç, Ömer Ayhan, Mustafa Kurt, Hasan Uygun ve Tunç Tayanç'ın yazılarından oluşan dosya, kapsamlı bir Demir Özlü dünyası sunuyor. Öykü, anlatı ve romanlarının ana özellikleri, yazarlık süreci, yaşamı ve yapıtlarının dökümünden oluşan dosyanın sonunda bir de Özlü'nün Salâh Birsel'e 1991 yılında yazdığı mektup var.

kitap-lık'ın yeni sayısında Emin Özdemir, Mustafa Ziyalan, Sevgi Ünal, Mukadder Özgeç ve Burcu Şahin yazılarıyla, İlyaz Bingül, Şenay Eroğlu Aksoy, Ozan Çınar, İsmail Pelit, Nursel Güler ve Bora Abdo öyküleriyle, Mehmet Müfit, Ömer Erdem, Gürgenç Korkmazel, Fahri Güllüoğlu, Eren B. Budak ve Süleyman Unutmaz şiirleriyle yer alıyorlar.

kitap-lık iyi edebiyatın adresi olmayı sürdürüyor.

kitap-lık 153/ Ekim 2011

118 sayfa 7,5 TL

Yapı Kredi Yayınları

YORUMLAR
500
Kitap okumanın önemine değinmek için sokakta kitap okudular Kitap okumanın önemine değinmek için sokakta kitap okudular Demir çelik haddehanesinde yangın Demir çelik haddehanesinde yangın Demir çelik haddehanesinde çıkan yangın söndürüldü Demir çelik haddehanesinde çıkan yangın söndürüldü
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Kültür Sanat Demir Özlü kitap-lık'ta - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement