Dört Köşe Komedi - Son Dakika

Dört Köşe Komedi

15.01.2017 16:04
Dört Köşe Komedi

Bugüne kadar kimsenin başına gelmemiş, fakat herkesin başına gelebilecek hikayeler bu sezon yeni yılda Tiyatro Run ile izleyici karşısına çıkıyor.

Bugüne kadar kimsenin başına gelmemiş, fakat herkesin başına gelebilecek hikayeler bu sezon yeni yılda Tiyatro Run ile izleyici karşısına çıkıyor.

İbrahim Sevinç ve Aysel Karaman tarafından kurulan Tiyatro Run'da, Tiyatro Run oyuncuları tarafından sahnelenecek olan Dört Köşe Komedi adlı oyun; Kemal Oruç ve Lavinya Öz'ün kaleme aldığı skeçlerden oluşmaktadır.

Keyiften dört köşe olmak ve şu sıkıntılı günlerde biraz olsun kafanızı dağıtmak isterseniz eğer, dört dörtlük oyun, DÖRT KÖŞE KOMEDİ; sizi güldürmek için tek bir şartla Tiyatro Run sahnelerine davet ediyor:

Birbirinden Bağımsız 4 Ayrı Skeç

Ev Hali

Hadi Bakalım

Laz Ajan

Kombici

Yönetmenliğini İbrahim Sevinç'in Yaptığı Dört Köşe Komedi Tek perde olarak sunulacaktır ve sezon boyunca Ankara Seyircisi ile Buluşacaktır.

*Tek Perde

*Yaş Sınırlaması: 9+

Yönetmen: İbrahim SEVİNÇ

Reji: Aysel KARAMAN

Ses – Işık: Mustafa Selçik

Müzisyenler: Orhun Çevik - Bekir Süvari – Ömür Yılmaz ( Grup Üç )

Oyuncular: İbrahim SEVİNÇ – Aysel KARAMAN – Erdeniz ALTIN – Dilara KÖKSAL – Yağmur BAKACAK – Halil SIRAY – Nurbanu ÖZTÜRK – Kemalcan TORLAK – Sena DEĞİRMENBAŞI.

YORUMLAR
500
Vali Tuncay Akkoyun Karabaş Veli Külliyesi'nde incelemelerde bulundu Vali Tuncay Akkoyun Karabaş Veli Külliyesi'nde incelemelerde bulundu Konya'da iki otomobil çarpıştı: 3 yaralı Konya'da iki otomobil çarpıştı: 3 yaralı İçimizdeki Ateş 2. Bölüm Fragmanı | Bilgi Sızdırmak... İçimizdeki Ateş 2. Bölüm Fragmanı | Bilgi Sızdırmak...
Kaynak: Etkinlik.io

Son Dakika Kültür Sanat Dört Köşe Komedi - Son Dakika

Bu haber Etkinlik.io tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Etkinlik.io tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Etkinlik.io kurumudur.

Advertisement