Ecza Dolabı Salon Sahnesinde - Son Dakika
Kültür Sanat

Ecza Dolabı Salon Sahnesinde

Ecza Dolabı Salon Sahnesinde

Ecza Dolabı, "BitamBiöğrenci" projesi için 26 Nisan Cuma Akşamı Salon sahnesinde

24.04.2013 15:24
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Eczacıbaşı Topluluğu çalışanlarının oluşturduğu müzik grubu Ecza Dolabı, İKSV'nin çeşitli sivil toplum kuruluşlarının işbirliğiyle yürüttüğü "BitamBiöğrenci" projesine destek vermek amacıyla 26 Nisan Cuma akşamı Salon'da sahne alacak. 1960'lardan günümüze popüler rock ağırlıklı parçalar ve sevilen yerli-yabancı yorumlarıyla Ecza Dolabı, saat 21.30'dan itibaren, "BitamBiöğrenci" projesine destek vermek isteyen tüm müzikseverleri Salon'a bekliyor. Ecza Dolabı'nın konseri için satılacak her 1 bilet ile 10 öğrencinin 2013 yılında düzenlenecek İKSV etkinliklerine katılması sağlanacak.

Eczacıbaşı Topluluğu'nun farklı kuruluşlarında çalışan, CEO'sundan, işe yeni başlayan uzman yardımcısına, ortak paydası müzik olan çalışanların oluşturduğu Ecza Dolabı, çalışmalarına 2010 yılında başladı. Eczacıbaşı Topluluğu'nun iç etkinliklerinde sahne alan grup, Mayıs 2011'de Eczacıbaşı Gönüllüleri'nin "Müzik Odası" projelerine destek olmak amacıyla Salon'da ve 2011 ile 2012'de CEO Club gecelerinde iş dünyasının profesyonellerine unutulmaz konserler verdi. Mart 2012'de yine "BitamBiöğrenci" projesine destek olmak amacıyla Salon'da sahneye çıkan ekip, 26 Nisan Cuma akşamı, aynı projeye destek sağlamak için Salon sahnesinde olacak.

Ecza Dolabı, elektrogitar ve vokallerde Eczacıbaşı Topluluğu CEO'su Erdal Karamercan ve Eczacıbaşı Yapı Gereçleri Tedarik Zinciri Direktörü Tolga İzzet Günel, perküsyonda Eczacıbaşı-Lincoln Electric Askaynak Genel Müdürü Ahmet Sevük, vokalde Eczacıbaşı Holding Kurumsal İletişim ve Sürdürülebilir Kalkınma Direktörü İlkay Akalın, davulda Eczacıbaşı Girişim Uzman Marka Yöneticisi Mert Kokulu, bas gitarda İpek Kağıt Marka Yöneticisi Yardımcısı Özgün Canbazoğlu, akustik gitarda Eczacıbaşı-Lincoln Electric Askaynak Yönetim Muhasebesi Uzmanı Baran Karadeniz ile klavyede Eczacıbaşı Topluluğu dışından katılan müzisyen Gökhan Sürer'den oluşuyor.

Geliri "BitamBiöğrenci" projesine aktarılacak Ecza Dolabı konserinin biletleri (ayakta) 35 TL ve (öğrenci) 25 TL üzerinden, Biletix satış kanalları ve ana gişe İKSV'den temin edilebilir. İKSV ana gişesi Pazar günleri hariç her gün 10.00-18.00 saatleri arasında ve etkinlik günlerinde etkinlik başlayana kadar açık.

"BitamBiöğrenci" ile daha fazla öğrenci sanatla buluşuyor

İKSV'nin Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği, Gençlik Çalışmaları Birimi, Nesin Vakfı, Tarlabaşı Toplum Merkezi, Toplum Gönüllüleri Vakfı ve Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı gibi sivil toplum kuruluşlarının işbirliğiyle gerçekleştirdiği "BitamBiöğrenci" projesi öğrencileri sanatla buluşturmayı hedefliyor. İKSV'nin proje kapsamında işbirliği yaptığı sivil toplum kuruluşları aracılığıyla belirlenen, 7 - 21 yaş sınırı arasındaki öğrenciler bu projeden faydalanabiliyor.

İKSV, BitamBiöğrenci projesiyle, düzenlediği dört festival (Film Festivali, Tiyatro Festivali, Müzik Festivali ve Caz Festivali), iki bienal (İstanbul Bienali ve İstanbul Tasarım Bienali) ve tüm özel etkinliklerinde, kültür-sanat etkinliklerini takip edemeyen öğrencilerin sanatla buluşması için bir platform sağlıyor.

Projeye destek olmak isteyen kişi ve kurumlar 15 TL karşılığında 3 öğrencinin ya da 50 TL karşılığında 10 öğrencinin etkinliklere katılmasını sağlıyor. Projeye Biletix internet sitesi üzerinden (www.biletix.com ana sayfasında ve festival etkinliklerinin tanıtıcı sayfalarında bulunan BitamBiöğrenci linkini kullanarak), İKSV'yi telefonla arayarak ya da festival mekânlarındaki BitamBiöğrenci stantlarını ziyaret ederek destek verilebiliyor. Destek olan kişilere, İKSV tarafından destek oranlarını bildiren sertifikalar iletiliyor. Projeye kişisel olarak destek verilebileceği gibi, bu olanağı hediye etme imkânı da bulunuyor. Projeyle ilgili ayrıntılı bilgiye web sitesi (http://www.bitambiogrenci.org/) üzerinden de erişilebilir.

Salon Etkinliklerinin Biletleri Nerede?

Salon etkinliklerinin biletleri Biletix satış kanalları ve Salon gişesinden temin edilebilir. Lale Kart sahipleri, biletlerini %25'e varan özel indirimlerle alabiliyor. Tüm bilet alımlarında kredi kartı geçerli. Salon gişesi Pazar günleri hariç her gün 10.00-18.00 saatleri arasında ve etkinlik günlerinde etkinlik başlayana kadar açık.

"Salon Sahibi" olun, 2014'teki Salon etkinliklerine yüzde 50 indirim kazanın

Salon'un takipçilerine bir sürprizi de var. Salon Sahibi kampanyası kapsamında, 2013'te Salon'daki 10 etkinliğe ait biletlerini Nejat Eczacıbaşı Binası'nda yer alan İKSV ana gişeye getiren ilk 50 Salon takipçisi, 2014'teki Salon etkinliklerinin tümü için yüzde 50 indirim kazanacak. "Salon Sahibi" olanlar, 2014 boyunca yüzde 50 indirimli katılacakları etkinliklerin biletlerini İKSV ana gişeden alabilecekler.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Kültür Sanat Ecza Dolabı Salon Sahnesinde - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement