Ghetto'da Bu Hafta - Son Dakika
Kültür Sanat

Ghetto'da Bu Hafta

Ghetto\'da Bu Hafta

Ghetto'da bu hafta Naim Dilmener, Ornette ve Neyse ile iki Perde sahne alacaklar.

05.11.2012 14:29
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

8 Kasım Perşembe - 22:30

Tam/Öğrenci: 25 TL

Naim Dilmener sunar: Dünden Bugüne Pop

İlhan İrem'den Tarkan'a, Ajda Pekkan'dan Hande Yener'e, Sezen Aksu'dan Rojin'e, Altın Mikrofon'dan Eurovision'a, "Bu Ne Dünya Kardeşim"den "Batsın Bu Dünya"ya, "Olmaz Böyle Şey"den "Dudu"ya, eskiden yeniye, dünden bugüne pop… Hep bir ağızdan "Hür doğdum hür yaşarım, sana ne kime ne..." diye haykırmak, hatta birilerine "Hay hay buyursun gelsin" demek için.

9 Kasım Cuma - 22:30

Tam/Öğrenci: 25 TL

NEYSE İLE İKİ PERDE: Akustik v Elektrik

Müzik sahnemize hızlı ve sağlam bir giriş yapan Neyse, ilk yarısı tamamen akustik, ikinci yarısı da standart bir setten oluşacak konserde, albümdeki şarkılarının yanı sıra sevilen yerli ve yabancı cover'lara da yer verecek. Sürpriz konuklarla da renklenecek bu özel gece, NEYSE'yi bilen ve seven herkes için kaçırılmaması gereken bir konser vadediyor!

10 Kasım Cumartesi - 22:30

ÖN SATIŞ Tam: 35 TL Öğrenci: 30 TL (3 Kasım'a kadar) Kapı: 45 TL

Ornette

Konservatuar sonrası caza ilgi duyan ve bu yolda ilerleyen; Alain Bashung, Peter Von Poehl and Arthur H. gibi birçok isim için klavye çaldıktan sonra kendi solo albümünü çıkarmaya karar veren Ornette; anında yakalayan nakaratları, insanın içini kıpırdatan melodileri ve duru sesiyle sizleri de anında etkisi altına alacak. Power FM'in desteğiyle Türkiye'de ilk kez gerçekleşecek konser öncesi, özellikle 'Crazy' parçasının Nôze remix'ine kulak vermenizde fayda var!

YAKINDA!

16 Kasım: mor ve ötesi 'Güneşi Beklerken' İLK KONSER

23 Kasım: Nils Landgren Funk Unit

30 Kasım: Natacha Atlas

Kaynak: Bültenler

Sizin düşünceleriniz neler ?

  • Ankara Devlet Opera ve Balesi Modern Dans Topluluğu 'Enternasyonal III' ile sahnede
    23:24 Ankara Devlet Opera ve Balesi Modern Dans Topluluğu 'Enternasyonal III' ile sahnede

    Ankara Devlet Opera ve Balesi Modern Dans Topluluğu'nun 'Enternasyonal III' adlı temsili, Opera Sahnesi'nde sanatseverlerle buluştu. Bu sezon yurt dışından konuk olarak gelen iki koreograf ile gerçekleştirilen eser, Tülay Şimşek'in kostüm tasarımı ve Bülent Arslan'ın ışık tasarımıyla prömiyerinde büyük beğeni topladı.


Advertisement