Masterpiece - Fight Club - Son Dakika

Masterpiece - Fight Club

20.05.2017 09:05
Masterpiece - Fight Club

Sanat, müzik ve keyfin bir arada olduğu Masterpiece etkinlikleri, sizlerle buluşmaya devam ediyor.

Sanat, müzik ve keyfin bir arada olduğu Masterpiece etkinlikleri, sizlerle buluşmaya devam ediyor.

"Keyifli bir ortamda güzel müzikler eşliğinde, sonunda kendinizi bile şaşırtacak yağlıboya tablolar yapabilirsiniz. Daha önce resim yapmış olmanıza gerek yok, hatta yapmamışsanız çok daha keyifli olabilir. Masterpiece bir resim kursu değil, resim ile dolu geçireceğiniz bir keyif seansı. Sanatçılarımızın adım adım yönlendirmeleri ile seçmiş olduğunuz eseri tamamlayacak ve etkinlik sonunda evinize, ofisinize götürüp asabileceğiniz, arkadaşlarınıza hediye edebileceğiniz size ait bir yağlıboya tablonuz olacak.

Beyoğlu Galata'dayız. Etkinliğe ilişkin gerekli tüm malzemeleri biz sağlıyoruz. Sizin tek yapmanız gereken dilerseniz en sevdiğiniz içeceği alıp gelmek! Birlikte sanat konuşacağız, tablolar yapacağız ve çok eğleneceğiz."

Detaylar :

İl : İstanbul

İlce : Beyoğlu

Mekan : Masterpiece Galata

Mekan Adresi : Müeyyedzade Mah. Hoca Ali Sok. No: 15 A

Başlangıç Saati : 20.05.2017 13: 30: 00

Bitiş Saati : 20.05.2017 15: 30: 00

Kategori : Masterpiece - Fight Club

Tür : Eğitim

Ücretlimi? : Hayır

YORUMLAR
500
Palalı Sabri lakabıyla tanınan Sabri Çelebi'ye 200 yıla kadar hapis talebi Palalı Sabri lakabıyla tanınan Sabri Çelebi'ye 200 yıla kadar hapis talebi Palalı Sabri lakabıyla tanınan Sabri Çelebi'ye 200 yıla kadar hapis talebi Palalı Sabri lakabıyla tanınan Sabri Çelebi'ye 200 yıla kadar hapis talebi Okmeydanı Fetihtepe'de polis eşliğinde mahallelinin elektrik ve suları kesiliyor Okmeydanı Fetihtepe'de polis eşliğinde mahallelinin elektrik ve suları kesiliyor
Kaynak: Etkinlik.io

Son Dakika Kültür Sanat Masterpiece - Fight Club - Son Dakika

Bu haber Etkinlik.io tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Etkinlik.io tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Etkinlik.io kurumudur.

Advertisement