Modern ve Postmodern Feminizm Kitabı - Son Dakika

Modern ve Postmodern Feminizm Kitabı

12.11.2014 13:37
Modern ve Postmodern Feminizm Kitabı

Modern ve Postmodern Feminizm Kitabı kitabının yazarları, yayınevi, baskı tarihi ve diğer tüm bilgileri. Modern ve Postmodern Feminizm Kitabı kitabının kısa özeti.

Bu çalışmada, kadın sorunu hakkında feminist literatürde yer alan yaklaşımlar, modern ve postmodern ayrımı çerçevesinde ele alınmaktadır. Çalışmanın temel amacı feminist yaklaşımların Batı dünyasında 14. yüzyıldan sonra Rönesans dönüşümüyle ortaya çıkan ve zamanla tüm dünyaya yayılan bir düşünce tarzı olarak modernizm ile temelde modernizmin eleştirisi! ve sorgulamasına dayalı olarak 20.yüzyılın ikinci yarısından itibaren ortaya çıkan postmodernizm ayrımı çerçevesinde kategorize edilmesinin mümkün olduğunu göstermektir.

Yazar: Zekiye Demir

Yayınevi: Sentez Yayıncılık

ISBN: 9786059922012

Boyut: 14,5x20,5

Sayfa Sayısı: 143

Basım Yılı: 2014-10

Basım Yeri: İstanbul

Cilt Durumu: Karton kapak

Kağıt Türü: 2. Hamur

Dil: Türkçe

YORUMLAR
500
Türkiye, Azerbaycan, Kazakistan ve Kırgızistan ortak ders kitaplarını onayladı Türkiye, Azerbaycan, Kazakistan ve Kırgızistan ortak ders kitaplarını onayladı SARAYBOSNA - Bosna Hersek'te 'Aşkın Dili Yunus Emre' kitabı tanıtıldı SARAYBOSNA - Bosna Hersek'te 'Aşkın Dili Yunus Emre' kitabı tanıtıldı Uygulamalı Sivas Mutfağı Kitabı tanıtıldı Uygulamalı Sivas Mutfağı Kitabı tanıtıldı
Kaynak: Haberler.Com

Son Dakika Kültür Sanat Modern ve Postmodern Feminizm Kitabı - Son Dakika

Bu haber Haberler.Com tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Haberler.Com tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Haberler.Com kurumudur.

Advertisement