Safranbolu'da Turizm Haftası dolayısıyla "Gece Yürüyüşü" etkinliği düzenlendi - Son Dakika

Safranbolu'da Turizm Haftası dolayısıyla "Gece Yürüyüşü" etkinliği düzenlendi

18.04.2022 00:35
Safranbolu'da Turizm Haftası dolayısıyla "Gece Yürüyüşü" etkinliği düzenlendi

Karabük'ün Safranbolu ilçesinde Turizm Haftası dolayısıyla "Gece Yürüyüşü" etkinliği yapıldı.

Karabük'ün Safranbolu ilçesinde Turizm Haftası dolayısıyla "Gece Yürüyüşü" etkinliği yapıldı.

Safranbolu Turizm İşletmecileri Derneğinin organize ettiği, Safranbolu Dağ ve Doğa Sporları Kulübü ve Kültürel Miras Derneğinin katkılarıyla düzenlenen yürüyüş, Akçasu Mahallesi Karabük Üniversitesi Uygulama Oteli önünden başladı, tarihi çarşı içinden geçilerek Kazdağlı Meydanı'nda sona erdi.

Etkinlik sonrası katılımcılara çay ikram edildi.

Safranbolu Turizm İşletmecileri Derneği Başkanı Şebnem Urgancıoğlu Ergüder, yürüyüş sonunda AA muhabirine, tarihi ilçenin gece ayrı bir güzelliğe büründüğünü söyledi.

Turizm Haftası etkinlikleri kapsamında Safranbolu'nun güzelliğine dalma yürüyüşü yaptıklarını belirten Ergüder, çok güzel bir kalabalık oluştuğunu ifade etti.

Etkinlik, toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.

Yürüyüşe, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, İl Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim Şahin, Safranbolu Turizm İşletmecileri Derneği yönetim kurulu üyeleri ile vatandaşlar katıldı.

YORUMLAR
500
Karabük-Safranbolu kara yolunda kesintisiz trafik için çalışma başlatıldı Karabük-Safranbolu kara yolunda kesintisiz trafik için çalışma başlatıldı Karabük'ten kısa kısa Karabük'ten kısa kısa Tekerlekli sandalye dans sporcusu Yeliz Güllü, cam terasta gösteri yaptı Tekerlekli sandalye dans sporcusu Yeliz Güllü, cam terasta gösteri yaptı
Kaynak: AA

Son Dakika Kültür Sanat Safranbolu'da Turizm Haftası dolayısıyla 'Gece Yürüyüşü' etkinliği düzenlendi - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement