Sinema - Krallar Kulübü - Son Dakika
Kültür Sanat

Sinema - Krallar Kulübü

Filmin fragmanı İSTANBUL - Tuncay Erol'un yönettiği ve Nuri Alço, Ozan Akbaba, Özge Dolay, Güzin Usta, Özlem Savaş, Haldun Boysan, Murat Makar, Eren Pekgöz, Çiğdem Demirci, Ararat Mor, Tuğba Yüksel, Önder Yalçın, Kadir İlter, Alev Uçarer, Şevki Özcan, Serkan Cavit Atasoy, Ramazan Keleş ile Tamar Kakauridze'nin oynadığı Krallar Kulübü, sinema izleyicisiyle buluşuyor.

16.07.2015 11:36
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ- Filmin fragmanı İSTANBUL - Tuncay Erol'un yönettiği ve Nuri Alço, Ozan Akbaba, Özge Dolay, Güzin Usta, Özlem Savaş, Haldun Boysan, Murat Makar, Eren Pekgöz, Çiğdem Demirci, Ararat Mor, Tuğba Yüksel, Önder Yalçın, Kadir İlter, Alev Uçarer, Şevki Özcan, Serkan Cavit Atasoy, Ramazan Keleş ile Tamar Kakauridze'nin oynadığı Krallar Kulübü, sinema izleyicisiyle buluşuyor.

Sinema - Krallar Kulübü
Kaynak: AA

Son Dakika Kültür Sanat Sinema - Krallar Kulübü - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Ankara Devlet Opera ve Balesi Modern Dans Topluluğu, 'Enternasyonal III' adlı modern dans temsilini prömiyer yapacak
  12:00 Ankara Devlet Opera ve Balesi Modern Dans Topluluğu, 'Enternasyonal III' adlı modern dans temsilini prömiyer yapacak

  Ankara Devlet Opera ve Balesi Modern Dans Topluluğu (MDT), 20 Nisan'da Opera Sahnesi'nde 'Enternasyonal III' adlı modern dans temsilini prömiyer yapacak. Bu sezon yurt dışından konuk olarak gelen iki koreograf ile hazırlanan eserde, Vietnamlı koreograf Tu Houng'un 'Rabbit Hole' (Tavşan Deliği) adlı eseri birinci perdede, Koreli koreograf Dong Kyu Kim'in 'Excitement' (Heyecan) adlı eseri ise ikinci perdede sahnelenecek. Kostüm tasarımı Tülay Şimşek, ışık tasarımı Bülent Arslan tarafından yapılan eserin ilk temsili, sanatseverlerle 20 Nisan'da buluşacak.

 • Kültür ve Turizm Bakanlığı, Kültepe Müzesi'ne 25 Bin Eser Teslim Edecek
  11:59 Kültür ve Turizm Bakanlığı, Kültepe Müzesi'ne 25 Bin Eser Teslim Edecek

  Kültür ve Turizm Bakanlığı, Kayseri'de yapımı devam eden kayadan oyma Kültepe Müzesi'ne, Kültepe Kaniş/Karum Höyüğü'nden çıkarılan yaklaşık 25 bin eseri teslim edeceğini duyurdu. Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, müzenin sona yaklaşılan bir çalışma olduğunu belirtti ve aynı zamanda Kayseri'yi müzeler şehri yapma yönünde 12 müze çalışması olduğunu söyledi.

 • Çocukluk arkadaşının adını yazdığı romanla yaşatıyor
  11:56 Çocukluk arkadaşının adını yazdığı romanla yaşatıyor

  Çankırı'da yaşayan Veysel Elmas, hayatını kaybeden ve birçok zorluk yaşayan arkadaşı Mehmet Yavuz'un adını yazdığı romanla yaşatıyor. Elmas, gençken yaşadığı platonik aşk sebebiyle üzüntü yaşayan arkadaşının hikayesini romanla anlatarak onun hayatını ölümsüzleştirmeyi amaçlıyor.

 • Antalya Hıdırlık Kulesi'nde Arkeolojik Kazı ve Restorasyon Çalışmaları Devam Ediyor
  11:51 Antalya Hıdırlık Kulesi'nde Arkeolojik Kazı ve Restorasyon Çalışmaları Devam Ediyor

  Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen Hıdırlık Kulesi Çevresi Arkeolojik Kazı ve Seyir Terası Projesi'nde çalışmalar sürüyor. Projede teknik çalışmalar ilerlerken, yeni arkeolojik bulgular da gün yüzüne çıkarılıyor.

 • Kars'ın Sarıkamış ilçesinde kar erimesiyle hayvanlar meralara çıkarıldı
  11:49 Kars'ın Sarıkamış ilçesinde kar erimesiyle hayvanlar meralara çıkarıldı

  Kış mevsiminin uzun ve çetin geçtiği Kars'ın Sarıkamış ilçesinde, karın erimesiyle büyük ve küçükbaş hayvanlar meralara çıkarılmaya başlandı. Hava sıcaklığının gündüz 19 dereceye çıktığı ilçede, besiciler hayvanlarını otlaklara çıkardı. Besiciler, hayvanlarını 2 bin 400 rakımlı Yağbasan Çatal Dere mevkisine çıkardı ve sonbahara kadar koyun, kuzu ve ineklerini merada otlatacaklarını belirtti.

 • Ankara Büyükşehir Belediyesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı Kutluyor
  11:37 Ankara Büyükşehir Belediyesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı Kutluyor

  Ankara Büyükşehir Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için çeşitli etkinlikler düzenleyecek. Çocuk Şenliği, konserler ve diğer etkinliklerle dolu dolu geçecek olan kutlamalar, Ankaralıları coşkuya ortak edecek.

 • Türkülerin ustaları kulakların pasını sildi
  11:25 Türkülerin ustaları kulakların pasını sildi

  Ordu'nun Ünye ilçesinde 'Turizm Haftası' dolayısıyla Devlet Türk Halk Müziği Korosu sanatçıları tarafından konser verildi. Sivas Devlet Türk Halk Müziği Korosu Sanatçıları Sait Döşkaya, Gizem Samsa, Cafer Üvenç ve Mehmet Ali Ünalmışer'in seslendirdiği türkülerle dinleyenlerin kulaklarının pası silindi. Program sonunda Ünye İlçe Milli Eğitim Müdürü Özgür Tokgöz, Sivas Devlet Türk Halk Müziği Korosu sanatçılarına plaket ve çiçek takdim etti.

 • Çankırı'da Bir Vatandaş, Arkadaşının Adını Yaşatan Bir Roman Yazdı
  11:16 Çankırı'da Bir Vatandaş, Arkadaşının Adını Yaşatan Bir Roman Yazdı

  Çankırı'da yaşayan Veysel Elmas, hayatını kaybeden arkadaşı Mehmet Yavuz'un adını yaşatmak için bir roman yazdı. Romanda, arkadaşının platonik aşkı ve yaşadığı zorluklar anlatılıyor. Elmas, gençlere bu tarz kitaplara yönelmelerini tavsiye ediyor.

 • Ünlü İranlı kaligrafi sanatçısı Esmaeil Rashavand'ın sergisi Gama Gallery'de açıldı
  10:29 Ünlü İranlı kaligrafi sanatçısı Esmaeil Rashavand'ın sergisi Gama Gallery'de açıldı

  İran'ın İstanbul Başkonsolosu Ahmed Muhammedi'nin de katıldığı sergide, Esmaeil Rashavand'ın geleneksel hat formlarıyla tuvale yansıttığı eserler sergileniyor. Rashavand, eserlerinde doğa, aşk ve hiçlik konularını işlediğini belirtti. Sergi, 11 Mayıs'a kadar ziyaret edilebilir.

 • Ünye'de Turizm Haftası kapsamında Türk Halk Müziği Konseri düzenlendi
  10:10 Ünye'de Turizm Haftası kapsamında Türk Halk Müziği Konseri düzenlendi

  Ordu'nun Ünye ilçesinde Turizm Haftası dolayısıyla Devlet Türk Halk Müziği Korosu sanatçıları tarafından konser verildi. Ünye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde gerçekleştirilen konserde Sivas Devlet Türk Halk Müziği Korosu sanatçıları tarafından seslendirilen türkülerle dinleyenlerin kulaklarına ziyafet sunuldu. Konser sonunda Ünye İlçe Milli Eğitim Müdürü Özgür Tokgöz, sanatçılara plaket ve çiçek takdim etti.

 • İzmir Büyükşehir Belediyesi, Köy Enstitüleri'nin 84. Yıl Dönümü Etkinliği Düzenliyor
  10:01 İzmir Büyükşehir Belediyesi, Köy Enstitüleri'nin 84. Yıl Dönümü Etkinliği Düzenliyor

  İzmir Büyükşehir Belediyesi, Türkiye Cumhuriyeti'nin aydınlanma merkezleri Köy Enstitüleri'nin kuruluş yıl dönümü için '84. Yıl Dönümünde Köy Enstitüleri' adlı etkinlik düzenliyor. Programda gazeteci-yazar Merdan Yanardağ ve Zülal Kalkandelen konuşmacı olacak. Prof. Dr. İoanna Kuçuradi'ye '2024 Aydınlanma Onur Ödülü' sunulacak.

 • Kayseri'de Kayadan Oyma Müze Çalışmaları Sona Yaklaşıyor
  09:56 Kayseri'de Kayadan Oyma Müze Çalışmaları Sona Yaklaşıyor

  Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kültepe Müzesi'nde sürdürülen kayadan oyma işlemiyle yapılan çalışmaların sona yaklaştığını açıkladı. Müzenin tamamlanmasıyla birlikte 6 bin yıllık köklü geçmişi olan Kültepe Kaniş-Karum'dan çıkan eserler sergilenecek.


Advertisement