Sınıf Farkı Kitabı - Son Dakika

Sınıf Farkı Kitabı

10.11.2014 04:07
Sınıf Farkı Kitabı

Sınıf Farkı Kitabı kitabının yazarları, yayınevi, baskı tarihi ve diğer tüm bilgileri. Sınıf Farkı Kitabı kitabının kısa özeti.

Gözleriniz hafifçe kapanacak ve tam bu sırada bir yerlerden çıkarı polis "kımılda bakalım diye sizi dürtecektir. Bir sıraya oturup dinlenmek yasak edilmemiştir, ama yalnızca oturmak içindir. Üstelik o kadar azdır bu sıralar ve o kadar birbirinden uzak yerleştirilmiştir ki. Yorgunluktan tükenmiş bedeninizi düşe kalka Londra'nın uzun caddelerinde gezdirmek zorundasınızdır. Eğer dayanamayacak olur da bir kapı aralığına giriverirseniz, her yerde var olan polis az sonra sizi kaldıracaktır. Onun görevi sizi oradan söküp çıkarmaktır. Yasaların gücü bunu gerektirir.

Yazar: Jack London

Yayınevi: Gece Kitaplığı Yayınları

ISBN: 9786053243441

Boyut: 140x210

Sayfa Sayısı: 168

Basım Yılı: 2014-11

Cilt Durumu: Karton kapak

Kağıt Türü: 2. Hamur

Dil: Türkçe

YORUMLAR
500
Kitap okumanın önemine değinmek için sokakta kitap okudular Kitap okumanın önemine değinmek için sokakta kitap okudular Denize inmenin ilk yolu optimist sınıfından geçiyor Denize inmenin ilk yolu optimist sınıfından geçiyor 'Konutta enerji sınıfına bakılacak' 'Konutta enerji sınıfına bakılacak'
Kaynak: Haberler.Com

Son Dakika Kültür Sanat Sınıf Farkı Kitabı - Son Dakika

Bu haber Haberler.Com tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Haberler.Com tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Haberler.Com kurumudur.

Advertisement