The Rollıng Stones, Beyoğlu Eskici Live'da Anılıyor - Son Dakika
Kültür Sanat

The Rollıng Stones, Beyoğlu Eskici Live'da Anılıyor

The Rollıng Stones, Beyoğlu Eskici Live\'da Anılıyor

"Tematik Geceler"deki 3. konuğu, The Rollıng Stones 12 Mart akşamı saat 21:00'de Beyoğlu Eskici Live'da gerçekleşecek.

08.03.2013 07:37

Beyoğlu Eskici Live'ın, her ay farklı bir müzik grubu ya da sanatçısı için düzenlediği "Tematik Geceler"deki 3. konuğu, 50. yıllarını kutlayan efsanevi İngiliz rock müzik grubu The Rolling Stones! "Tüm zamanların en büyük 100 sanatçısı" listesinde 4. sırada gösterilen The Rolling Stones'un geçmişten günümüze bilinen video ve parçalarının yanı sıra, özenle seçilmiş alternatif videolarının, söyleşilerinin, demo kayıt örneklerinin grubun sevenlerine sunulacağı gece; 12 Mart 2013, Salı akşamı saat 21:00'de Beyoğlu Eskici Live'da gerçekleşecek.

1962'de Londra'da kurulan The Rolling Stones'un ilk kadrosunda; Brian Jones (gitar, mızıka), Ian Stewart (klavye, piyano), Mick Jagger (ana vokal, mızıka), Keith Richards (gitar, vokal), Bill Wyman (basgitar) ve Charlie Watts (bateri) bulunuyordu. 1993'te Wyman'ın gruptan ayrılmasıyla; tam kadrosu Jagger, Richards, Watts ve gitarist Ronnie Wood'tan oluşan gruba Darryl Jones (basgitar) ve Chuck Leavell (klavye) de devamlı katkıda bulundular.

Rolling Stone dergisi, 1989'da Rock and Roll Hall of Fame'e dahil olan grubu; "Tüm zamanların en büyük 100 sanatçısı" listesinde 4. sıraya koydu. "Angie", "Wild Horses", "Paint It Black", "(I Can't Get No) Satisfaction", "Under My Thumb", "You Can't Always Get What You Want", "Sympathy For The Devil", "Mother's Little Helper" gibi unutulmaz şarkılarla rock müzik tarihine altın harflerle kazınan The Rolling Stones; dünya çapında 200 milyonun üzerinde albüm sattı.

Beyoğlu Eskici Live'ın, program ve içeriği, Eyüp İblağ tarafından belirlenen "Tematik Geceler"inin üçüncüsünde; efsanevi İngiliz rock müzik grubu The Rolling Stones'un geçmişten günümüze bilinen video ve parçaları, özenle seçilmiş alternatif videoları, söyleşileri, demo kayıt örnekleri sunulacak.

12 Mart 2013, Salı akşamı saat 21:00'de Beyoğlu Eskici Live'da gerçekleşecek etkinliğin biletleri mekanın gişesinden temin edilebilir.

Bilgi için: 0 212 245 59 62

Adres: Beyoğlu Eskici Live, İstiklal Cad. Erol Dernek Sok. No:11

Bilet Fiyatı: 10.-TL

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Kültür Sanat The Rollıng Stones, Beyoğlu Eskici Live'da Anılıyor - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement