Tom, Dick ve Harry - Son Dakika
Kültür Sanat

Tom, Dick ve Harry

Tom, Dick ve Harry

İngiliz yazar Ray Cooney'in, oğlu Michael Cooney ile birlikte kaleme aldığı oyunun yönetmen koltuğunda devlet tiyatrosunun başarılı rejisörlerinden İlham Yazar oturuyor.

23.10.2016 13:05
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

İngiliz yazar Ray Cooney'in, oğlu Michael Cooney ile birlikte kaleme aldığı oyunun yönetmen koltuğunda devlet tiyatrosunun başarılı rejisörlerinden İlham Yazar oturuyor. Şehir Tiyatrosu sanatçıları, Devrim Özder Akın, Murat Danacı, Ercüment Yılmaz, Başak Boran Oksal, Çiğdem Altuğ, Pınar Bekaroğlu'nun yanı sıra, Ayhan Bekdemir ve Berkay Gökçek'in rol aldığı oyun, bir çocuk evlat edinmek için yasal onay almaya çalışan bir çiftin başına gelen talihsiz olaylar serisinin anlatıldığı oldukça hareketli bir durum komedisi.

Kaynak: Etkinlik.io

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Bodrum Belediyesi Şehir Tiyatrosu'ndan çocuklara ücretsiz oyun
  11:53 Bodrum Belediyesi Şehir Tiyatrosu'ndan çocuklara ücretsiz oyun

  Bodrum Belediyesi Şehir Tiyatrosu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda çocuklar için ücretsiz olarak 'Sihirli Gemi' oyununu sahneleyecek.

 • Romanya'da Türk ve Rumen çocuklar 23 Nisan'ı kutladı
  11:26 Romanya'da Türk ve Rumen çocuklar 23 Nisan'ı kutladı

  Romanya'nın başkenti Bükreş ve Köstence'deki Rumen, Türk ve soydaş çocuklar 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı coşkuyla kutladı. Yunus Emre Enstitüsü tarafından düzenlenen etkinliklerde çocuklar Türkçe ve Rumence şarkılar söyledi, halk dansları sergiledi ve çeşitli atölye çalışmalarına katıldı.

 • Siirt'te 9. Kitap Fuarı Yazarların Söyleşi ve İmza Programıyla Devam Ediyor
  11:04 Siirt'te 9. Kitap Fuarı Yazarların Söyleşi ve İmza Programıyla Devam Ediyor

  Siirt'te düzenlenen 9. Kitap Fuarı, yazarların söyleşi ve imza programlarıyla devam ediyor. Fuar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında 15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nda açıldı ve ilgiyle sürüyor. Fuarın 3. ve 4. gününde Mehmet Akif Ersoy, Prof. Dr. İhsan Süreyya Sırma, Prof. Dr. Mehmet Fadıl Geylani, Bahadır Yenişehirlioğlu ve Doç. Dr. Ahmet Aktaş gibi yazarlar söyleşiye katıldı. Ayrıca yazar Metin Baytok da okurları için kitaplarını imzaladı. Fuar, yarın saat 20.00'ye kadar ziyarete açık olacak.

 • Bilecik Belediyesi Çocuklar İçin Ücretsiz Müzikal Tiyatro Oyunları Düzenledi
  11:01 Bilecik Belediyesi Çocuklar İçin Ücretsiz Müzikal Tiyatro Oyunları Düzenledi

  Bilecik Belediyesi tarafından çocuklar için hazırlanan ücretsiz müzikal tiyatro oyunları ile çocuklar hafta sonu gönüllerince eğlendi. Bilecik Belediyesi Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezinde sahnelenen oyunlar ile çocuklar hem eğlendi hem de öğrendi. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında sahnelenen oyunlar için çocuklar salonları doldururken, sevimli maskot ve kahramanlar çocuklarla hatıra fotoğrafları çektirdi.

 • Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak, kente yeni kazı alanlarının kazandırılmasını planlıyor
  10:37 Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak, kente yeni kazı alanlarının kazandırılmasını planlıyor

  Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak, Karahantepe Ören Yeri'nde incelemelerde bulunarak, bölgedeki kazı çalışmaları hakkında bilgi aldı. Şıldak, Karahantepe'nin önemini vurgulayarak, yeni kazı alanlarının kazandırılmasının planlandığını belirtti.

 • Menderes Belediyesi 23 Nisan'da Çocuklara Özel Etkinlikler Düzenliyor
  10:35 Menderes Belediyesi 23 Nisan'da Çocuklara Özel Etkinlikler Düzenliyor

  Menderes Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından 23 Nisan etkinliklerinde çocuklar için çeşitli aktiviteler düzenlenecek. Menderes Belediyesi çocuklara coşkulu bir 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı yaşatmaya hazırlanıyor.

 • Nazilli Belediyesi Çocuk Tiyatro Topluluğu 23 Nisan'da Oyun Sahneleyecek
  10:33 Nazilli Belediyesi Çocuk Tiyatro Topluluğu 23 Nisan'da Oyun Sahneleyecek

  Nazilli Belediyesi Çocuk Tiyatro topluluğu, çocuk oyunculardan oluşan 'Haydi Çocuklar Bayram Bizim Bahçemizde' oyununu sahneleyecek. Oyunun yönetmenliğini Nurşen Osanç yapıyor.

 • Kırşehir Belediyesi Çocuk Meclisi İlk Toplantısını Gerçekleştirdi
  09:32 Kırşehir Belediyesi Çocuk Meclisi İlk Toplantısını Gerçekleştirdi

  Kırşehir Belediyesi Çocuk Meclisi, Kırşehir Belediye Meclisi Başkan vekili Mehtap Karaburçak Tuzcu yönetiminde bu yılki ilk toplantısını yaptı. Çocuk Meclisi, Kırşehir'de ikamet eden tüm çocuklara açık olan ve 7-14 yaş aralığındaki çocukların başvuruda bulunabildikleri bir platformdur.


Advertisement