Toprak Sanat Galerisi’nde Yine Bir İlk! - Son Dakika
Kültür Sanat

Toprak Sanat Galerisi’nde Yine Bir İlk!

Toprak Sanat Galerisi’nde Yine Bir İlk!

"İmoga'dan Ustalar" Sergisi 26 Kasım, Perşembe Açılıyor !

13.11.2010 10:38

Prof. Dr. Süleyman Saim Tekcan'ın kurucusu olduğu, İstanbul Grafik Sanatlar Müzesi IMOGA'nın ve Türkiye'nin dev sanatçılarından oluşan zengin koleksiyonu 26 kasım 2010 tarihinde Toprak Sanat Galerisi'nde sanatseverler ile buluşuyor.

Toprak Sanat Galerisinin ev sahipliği yaptığı sergide;

Sanatseverlere birbirinden önemli usta ve genç sanatçıların eserlerini bir arada görebilme şansı doğuyor. Aralarında: Ferruh Başağa, Cihat Burak, Adnan Çoker, Burhan Doğançay, Bedri Rahmi Eyüboğlu, Süleyman Saim Tekcan'ın da bulunduğu 34 sanatçının eserlerini 03 Ocak 2011tarihine kadar

Toprak Sanat Galerisinde görebilirsiniz.

Sergide eserleri bulunan sanatçılar; Mevlüt Akyıldız,Avni Arbaş,Yusuf Ziya Aygen,Semih Balcıoğlu,Ferruh Başağa,Filiz Başaran, Bedri Baykam ,Nurullah Berk,Cihat Burak,Adnan Çoker,Gül Derman,Sadi Diren,Burhan Doğançay,Bedri Rahmi Eyüboğlu,Eren Eyüboğlu,Ali Teoman Germaner,Mehmet Güleryüz,Ergin İnan,Demir Kardaş,Sırma Kefeli,Zekai Ormancı,Mehmet Pesen,Mustafa Pilevneli,Turan Selçuk,Güngör Taner,Eda Tekcan,Elvan Tekcan,Süleyman Saim Tekcan,Ecehan Toprak,Adnan Turani,Burhan Uygur,Olca Uzunokur,Nuran Ünsal,Şenol Yorozlu.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Kültür Sanat Toprak Sanat Galerisi’nde Yine Bir İlk! - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement