Son dakika Latif Selvi haberleri, Latif Selvi son dakika, son dakika Latif Selvi

Son Dakika Latif Selvi Haberleri

 • Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, yatırımları ve projeleri paylaştı
  27 Şub Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, yatırımları ve projeleri paylaştı

  Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, "Güçlü Konya İçin Bir Adım Daha" programında son 5 yılda hayata geçirdikleri yatırımları ve yeni dönem projelerini kamuoyuyla paylaştı.

 • Başkan Altay Konya'ya 5 yılda kazandırılan 52,8 milyarlık yatırımı ve yeni dönem projelerini anlattı
  27 Şub Başkan Altay Konya'ya 5 yılda kazandırılan 52,8 milyarlık yatırımı ve yeni dönem projelerini anlattı

  Başkan Altay Konya'ya 5 yılda kazandırılan 52,8 milyarlık yatırımı ve yeni dönem projelerini anlattı Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, 5 yıl boyunca hayata geçirilen Konya Modeli Belediyeciliğin en güzel örneklerini ve yeni dönem projelerini coşkulu bir programla...

 • Başkan Altay Konya'ya 5 yılda kazandırılan 52,8 milyarlık yatırımı ve yeni dönem projelerini anlattı
  27 Şub Başkan Altay Konya'ya 5 yılda kazandırılan 52,8 milyarlık yatırımı ve yeni dönem projelerini anlattı

  Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, 5 yıl boyunca hayata geçirilen Konya Modeli Belediyeciliğin en güzel örneklerini ve yeni dönem projelerini coşkulu bir programla kamuoyuyla paylaştı.

 • Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek Konya'da Ziyaretler Gerçekleştirdi
  24 Şub Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek Konya'da Ziyaretler Gerçekleştirdi

  Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Konya'da Valilik, AK Parti İl Başkanlığı ve Büyükşehir Belediyesine ziyaretler gerçekleştirdi. Şimşek, Konya'da Vali Vahdettin Özkan'ı ziyaret ettikten sonra AK Parti İl Başkanlığına geçti. Daha sonra Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay'ı ziyaret eden Şimşek, Konya İş Dünyası Buluşması'na katıldı.

 • Hazine ve Maliye Bakanı Konya'da Sanayicilerle İstişare Toplantısı'na Katıldı
  24 Şub Hazine ve Maliye Bakanı Konya'da Sanayicilerle İstişare Toplantısı'na Katıldı

  Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Konya Organize Sanayi Bölgesi'nde yapılan toplantıya katıldı. Toplantıda, sanayicilerin sorun ve talepleri istişare edildi.

 • Hazine ve Maliye Bakanı Şimşek Konya'ya geldi
  24 Şub Hazine ve Maliye Bakanı Şimşek Konya'ya geldi

  Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, çeşitli programlara katılmak üzere Konya'ya geldi. Bakan Şimşek, Konya Valiliği'ni ziyaret etti ve brifing aldıktan sonra ayrıldı.

 • Başkan Altay: ' Şehir kütüphanesi Türkiye 'nin en ikonik yapılarından biri olacak.'
  05 Şub Başkan Altay: " Şehir kütüphanesi Türkiye 'nin en ikonik yapılarından biri olacak."

  Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından eski Büyükşehir Belediyesi binasının yerine yapılacak Şehir Kütüphanesi'nin temeli düzenlenen törenle atıldı.

 • Konya'da Şehir Kütüphanesi'nin Temeli Atıldı
  05 Şub Konya'da Şehir Kütüphanesi'nin Temeli Atıldı

  Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından eski Büyükşehir Belediyesi binasının yerine yapılacak Şehir Kütüphanesi'nin temeli düzenlenen törenle atıldı. Kütüphane, çevre dostu ve dayanıklı bir yapı olacak şekilde tasarlandı. Konya Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkanı, kütüphanenin kültürel mirasın korunması ve çevre dostu bir yapı olması açısından önemine vurgu yaptı. Kütüphane, Türkiye'nin önemli mimarlarının projeleriyle inşa edilecek ve Eşrefoğlu Cami'sinden esinlenilerek tasarlanacak. Tamamlandığında Türkiye'nin en ikonik yapılarından biri olacak olan kütüphane, aynı zamanda Türkiye'nin ilk sıfır karbon binalarından biri olacak. Projenin tamamlanmasıyla birlikte Konya'ya önemli bir cazibe merkezi kazandırılmış olacak.

 • Konya Büyükşehir Belediyesi Şehir Kütüphanesi'nin Temelini Attı
  05 Şub Konya Büyükşehir Belediyesi Şehir Kütüphanesi'nin Temelini Attı

  Konya Büyükşehir Belediyesi, eski Büyükşehir Belediyesi binasının yerine yapılacak Şehir Kütüphanesi'nin temelini düzenlenen törenle attı. Kütüphane, çevreci bir yapı olacak ve Türkiye'nin en ikonik yapılarından biri olacak. Ayrıca, Türkiye'nin ilk Sıfır Karbon binalarından biri olacak. Konya'nın kültürel mirasını ortaya çıkarmak için yapılan bu proje, şehrin en önemli cazibe merkezlerinden biri olacak.

 • Karapınar'da AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi Açıldı
  03 Şub Karapınar'da AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi Açıldı

  Konya'nın Karapınar ilçesinde AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışı gerçekleştirildi. Açılışta konuşan AK Parti Konya Milletvekili Latif Selvi, Karapınar'da daha fazla hizmet yapacaklarını belirtti. Cumhur İttifakı'nın Karapınarlılara destek çağrısı yapan Selvi, belediye başkan adayı İbrahim Önal'ın projelerle ilçeye hizmet edeceğini ifade etti. Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka da Önal'a destek istedi.

 • Konya, Karaman, Aksaray ve Afyonkarahisar'da öğrenciler karnelerini aldı
  19 Oca Konya, Karaman, Aksaray ve Afyonkarahisar'da öğrenciler karnelerini aldı

  Konya'da 484 bin 500 öğrenci karnelerini alırken, Karaman'da Vali Hüseyin Engin Sarıibrahim öğrencilerle sohbet etti. Aksaray'da Vali Mehmet Ali Kumbuzoğlu öğrencilere tavsiyelerde bulunurken, Afyonkarahisar'da çeşitli etkinliklerle karne dağıtım töreni düzenlendi. Toplamda 140 bin öğrenci karne aldı.

 • Selçuklu Belediyesi Ardıçlı Sosyal Tesisi ve Aile Sağlığı Merkezi'ni Hizmete Açtı
  04 Oca Selçuklu Belediyesi Ardıçlı Sosyal Tesisi ve Aile Sağlığı Merkezi'ni Hizmete Açtı

  Selçuklu Belediyesi, Akademi Mahallesi Ardıçlı TOKİ Konutları bölgesinde Ardıçlı Sosyal Tesisi ve Aile Sağlığı Merkezi'nin açılışını gerçekleştirdi. Tesis, Aile Sağlığı Merkezi, Millet Kıraathanesi ve Muhtarlık Ofisi gibi donatılarla bölge halkının ihtiyaçlarına cevap verecek. Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, açılışta yaptığı konuşmasında, son 4 yılda Selçuklu'ya 4 adet 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu ve 6 adet Aile Sağlığı Merkezi kazandırdıklarını ifade etti.

 • Konya'da Ardıçlı Sosyal Tesisi ve Aile Sağlığı Merkezi açıldı
  03 Oca Konya'da Ardıçlı Sosyal Tesisi ve Aile Sağlığı Merkezi açıldı

  Konya'nın merkez Selçuklu İlçe Belediyesi tarafından Akademi Mahallesinde Ardıçlı TOKİ Konutlarının bulunduğu alana kazandırılan Ardıçlı Sosyal Tesisi ve Aile Sağlığı Merkezi'nin resmi açılışı gerçekleştirildi. İlçenin yoğun nüfusunun ihtiyaçlarını karşılamak için yapılan tesis, Aile Sağlığı Merkezi, Millet Kıraathanesi, Muhtarlık Ofisi gibi donatılarla hizmet verecek.

 • Gençlik ve Spor Bakanı Bak, Karatay Ali Ulvi Kurucu Gençlik Merkezi'nin açılışına katıldı
  16 Eki Gençlik ve Spor Bakanı Bak, Karatay Ali Ulvi Kurucu Gençlik Merkezi'nin açılışına katıldı

  Konya'nın merkez Karatay İlçe Belediyesi tarafından 1 yılda yapımı tamamlanan ve toplamda 113 milyon liraya mal olan Karatay Ali Ulvi Kurucu Gençlik Merkezi'nin açılışı, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak'ın katılımıyla gerçekleştirildi.

 • Bakan Bak: 'Sokaktan alıp getirdiğimiz her çocuk uyuşturucudan uzaklaştırdığımız çocuklar'
  16 Eki Bakan Bak: "Sokaktan alıp getirdiğimiz her çocuk uyuşturucudan uzaklaştırdığımız çocuklar"

  - Bakan Bak: "Sokaktan alıp getirdiğimiz her çocuk uyuşturucudan uzaklaştırdığımız çocuklar" Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak: "Çocuklarınızı alıp spor tesislerimize getirin, onları kötü alışkanlıklardan uzak tutun" Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, sokaktan alıp sahaya,...

 • Bakan Bak, Sporcu Seçme ve Yetiştirme Merkezi'nin temel atma törenine katıldı
  16 Eki Bakan Bak, Sporcu Seçme ve Yetiştirme Merkezi'nin temel atma törenine katıldı

  Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Konya'nın merkez Selçuklu İlçe Belediyesi tarafından projelendirilen ve gençlerin yeteneklerini keşfetmelerine imkan sağlayacak olan Sporcu Seçme ve Yetiştirme Merkezi'nin temel atma törenine katıldı.

 • Bakan Bak: 'Sokaktan alıp getirdiğimiz her çocuk uyuşturucudan uzaklaştırdığımız çocuklar'
  16 Eki Bakan Bak: "Sokaktan alıp getirdiğimiz her çocuk uyuşturucudan uzaklaştırdığımız çocuklar"

  Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, sokaktan alıp sahaya, salona getirilen her çocuğun uyuşturucudan, madde bağımlılığından, kötü alışkanlıklardan uzaklaştırdıkları çocuklar olduğunu ifade ederek, ailelerin çocukları alıp spor tesislerine getirerek onları kötü alışkanlıklardan uzak...

 • Bakan Tekin: 'Eğitim öğretimi sadece okulda yürütülen bir süreç olarak görmüyoruz'
  29 Eyl Bakan Tekin: "Eğitim öğretimi sadece okulda yürütülen bir süreç olarak görmüyoruz"

  Bakan Tekin: "Eğitim öğretimi sadece okulda yürütülen bir süreç olarak görmüyoruz" Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, eğitim öğretimi sadece okulda yürütülen bir süreç olarak görmediklerini belirterek, "Eğitim öğretim süreci sabah 9'da başlayıp, akşam 4'de biten bir süreç değil.

 • Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, yerel yönetimlerin eğitime katkısını vurguladı
  29 Eyl Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, yerel yönetimlerin eğitime katkısını vurguladı

  Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, Konya'da yerel yönetimlerin eğitim öğretime katkı sağlamasının önemini vurguladı. Bakan Tekin, Konya Organize Sanayi Anaokulu açılışında yaptığı konuşmada, yerel yöneticilerin eğitim sürecine destek olmalarını takdir ettiğini belirtti.

 • Meram Bağı'nda ikinci kez pekmez kaynatma etkinliği düzenlendi
  17 Eyl Meram Bağı'nda ikinci kez pekmez kaynatma etkinliği düzenlendi

  Meram Bağı'nda ikinci kez pekmez kaynatma etkinliği düzenlendi Konya'nın merkez Meram İlçe Belediye Başkanı Mustafa Kavuş'un girişimleriyle hayat bulan Meram Bağı'nda bu yıl pekmez ve bulgur kaynatma etkinliğinin ikincisi gerçekleştirildi.

 • Konya'da Yeni Eğitim Öğretim Yılı Başladı
  11 Eyl Konya'da Yeni Eğitim Öğretim Yılı Başladı

  Milli Eğitim Bakanlığına (MEB) bağlı Konya'daki ilk ve ortaöğretim kurumlarındaki 543 bin 379 öğrenci ve 35 bin 570 öğretmen için yaz tatili sonrası ilk ders zili çaldı. Konya'da Ali İhsan Dayıoğlugil İlkokulu'nda yeni eğitim yılının başlaması nedeniyle '2023–2024 Eğitim-Öğretim Yılı Açılışı ve İlköğretim Haftası Kutlama Programı' düzenlendi.

 • Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, oğlu Furkan Tutal'ı evlendirdi
  10 Eyl Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, oğlu Furkan Tutal'ı evlendirdi

  Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, oğlu Furkan Tutal'ı Hatice Büşra ile evlendirdi. Nikah törenine birçok siyasi ve kamu görevlisi katıldı.

 • Meram'dan özel bireylere özel proje: DOSD Meram
  01 Ağu Meram'dan özel bireylere özel proje: DOSD Meram

  Konya'nın merkez Meram İlçe Belediyesi, Necmettin Erbakan Üniversitesi (NEÜ) ve Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile hayata geçirilen Down Sendromlu Bireyler Yaşam Destek Merkezi DOSD Meram, gerçekleştirilen tanıtım programı ile kamuoyuna tanıtıldı.

 • Karatay Belediyesi Karaaslandede Mahallesi'nde Spor Merkezi İnşaatına Başladı
  31 Tem Karatay Belediyesi Karaaslandede Mahallesi'nde Spor Merkezi İnşaatına Başladı

  Karatay Belediyesi tarafından Karaaslandede Mahallesi'ne yapılacak Karatay Spor Merkezi'nin temeli atıldı. İçinde kapalı spor salonu, kapalı yüzme havuzu, suni çim saha, salon sporları merkezi, antrenör odaları, kapalı ve açık otopark alanlarıyla 24 bin metrekarelik inşaat alanına sahip olacak merkezin temel atma töreninde konuşan Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, yapılan çalışmayla Karatay Belediye tarihinin en yüksek bütçeli projesinin temelinin atıldığını söyledi. Kentin spor altyapısını güçlendirmek ve spor kültürünü yaymak amacıyla bu tür yatırımlara devam ettiklerini belirten Kılca, gençlere yönelik projelerin önemini vurguladı. Karatay Belediyesi olarak 2019 yılından bu yana 34 tesisi ilçeye kazandırdıklarını ve okullara, parklara ve yeşil alanlara FIFA normlarına uygun halı sahalar inşa ettiklerini ifade etti. Ayrıca, Karatay Yaz Spor Okulları düzenlediklerini ve gençlerin yeteneklerine göre spor kulüplerine ve milli takımlara gitmelerini sağladıklarını belirtti. Tesisin yatırım bedeli 372 milyon lira olarak hesaplanırken, açılışının 29 Ekim 2024 tarihinde yapılması planlanıyor.

 • Bakan Yumaklı: 'Yangınlara ilk müdahale ve kontrol altına alma süresinin azaldığını görüyoruz'
  29 Tem Bakan Yumaklı: "Yangınlara ilk müdahale ve kontrol altına alma süresinin azaldığını görüyoruz"

  Bakan Yumaklı: "Yangınlara ilk müdahale ve kontrol altına alma süresinin azaldığını görüyoruz" "TMO 1 günde 200 bin ton hububat aldı" Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, bu yıl ülke genelinde bin 22 orman yangınında yaklaşık 6 bin 900 hektarlık alanın zarar gördüğünü, geçen yıla göre...

 • Bakan Yumaklı: 'Yangınlara ilk müdahale ve kontrol altına alma süresinin azaldığını görüyoruz'
  29 Tem Bakan Yumaklı: "Yangınlara ilk müdahale ve kontrol altına alma süresinin azaldığını görüyoruz"

  Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, bu yıl ülke genelinde bin 22 orman yangınında yaklaşık 6 bin 900 hektarlık alanın zarar gördüğünü, geçen yıla göre orman yangını sayısının azaldığını belirterek, ilk müdahale ile kontrol altına alma süresinin azaldığını söyledi.

 • Konya'da Yağlı Pehlivan Güreşleri'nin Başpehlivanı İsmail Koç Oldu
  02 Tem Konya'da Yağlı Pehlivan Güreşleri'nin Başpehlivanı İsmail Koç Oldu

  Konya'nın Seydişehir ilçesinde düzenlenen Yağlı Pehlivan Güreşleri'nde İsmail Koç, finalde rakibi Kürşat Korkmaz'ı yenerek başpehlivan oldu. Seydişehir Belediyesi tarafından düzenlenen güreşlerde 450 güreşçi mücadele etti ve dereceye giren sporculara madalyaları ilçe protokol üyeleri tarafından verildi. Belediye Başkanı Mehmet Tutal, güreşlerin ata sporumuzun geliştirilmesi ve bölgenin tanıtımı açısından önemli olduğunu belirtti.

 • TBMM'de Komisyonların Yeni Üyeleri Belli Oldu
  14 Haz TBMM'de Komisyonların Yeni Üyeleri Belli Oldu

  TBMM Genel Kurulu’nda bu dönem çalışacak ihtisas komisyonu üyeleri belirlendi. Eski bakanlar da komisyon üyeleri arasında yer aldı. Komisyonlarda çoğunluk AKP milletvekillerinde bulunuyor.

 • TBMM Komisyon üyeleri belirlendi
  14 Haz TBMM Komisyon üyeleri belirlendi

  TBMM Genel Kurulu'nda Başkanlık Divanı ve Komisyon üyeleri okundu.

 • Konya'da Alparslan Türkeş Caddesi açıldı, Taşköprü Alt Geçidi'nin temeli atıldı
  30 May Konya'da Alparslan Türkeş Caddesi açıldı, Taşköprü Alt Geçidi'nin temeli atıldı

  Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından Alparslan Türkeş Caddesi'nin açılışı ve Taşköprü Alt Geçidi'nin temel atma töreni gerçekleştirildi. Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, AK Parti belediyecilik anlayışıyla çalışmalar yürüttüklerini belirterek, şehirlerinin her noktasında altyapı eksiklerinin tamamlanması, sosyal alanların artırılması ve şehrin ihtiyaçlarının tamamlanması konusunda gayret ettiklerini söyledi.

 • Konya'da Alparslan Türkeş Caddesi açıldı, Taşköprü Alt Geçidi temeli atıldı
  30 May Konya'da Alparslan Türkeş Caddesi açıldı, Taşköprü Alt Geçidi temeli atıldı

  Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından yaklaşık 400 milyon liraya mal olan Alparslan Türkeş Caddesi'nin açılışı yapıldı, Taşköprü Alt Geçidi'nin temel atma programı düzenlendi. Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, seçimden hemen sonra 2 önemli yatırım için bir araya geldiklerini belirtti.

 • Konya milletvekilleri mazbatalarını aldı
  27 May Konya milletvekilleri mazbatalarını aldı

  Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde görev alacak 28. dönem Konya milletvekilleri mazbatalarını aldı. Mazbata törenine Cumhuriyet Başsavsıcı Halil İnal, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, milletvekili yakınları ve partililer de katıldı.

 • Konya milletvekilleri mazbatalarını aldı
  26 May Konya milletvekilleri mazbatalarını aldı

  TBMM'nin 28. dönemi için seçilen Konya milletvekilleri mazbatalarını aldı. Törene, Cumhuriyet Başsavcısı, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı ve partililer katıldı.

 • AK Parti Konya İl Başkanı Angı, seçim çalışmalarını anlattı
  24 May AK Parti Konya İl Başkanı Angı, seçim çalışmalarını anlattı

  AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı, Cumhurbaşkanı Seçimlerinin ikinci turu için çalışmaların devam ettiğini belirtti.

Advertisement