Son dakika Lex Luthor haberleri, Lex Luthor son dakika, son dakika Lex Luthor

Son Dakika Lex Luthor Haberleri

Son dakika Lex Luthor haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son lex luthor haberleri anında burada.

 • 22.06.2019 22:37 Yapımı İptal Edilen Superman Filminin Taslak Çizimleri Ortaya Çıktı Yapımı İptal Edilen Superman Filminin Taslak Çizimleri Ortaya Çıktı

  Spider-Man: Into the Spider-Verse filminin yönetmeni Peter Ramsey, zamanında J.J. Abrams'ın yönetmenliğini yapacağı ancak sonra iptal edilen Superman: Flyby filmi için çizdiği taslakları paylaştı.

 • 31.05.2018 14:04 Bilkom ve Warner Bros İşbirliği

  Warner Bros'un 16 Ekim'de piyasaya süreceği "LEGO DC Super-Villains" Türkiye'de de Bilkom tarafından PS4 ve Xbox One platformları için satışa sunulacak.

 • 06.06.2016 12:06 Batman V Superman", THY Uçaklarında da İzlenebiliyor

  "Batman v Superman: Adaletin Şafağı" filmi, diğer küresel havayolu şirketlerinden bir ay önce ilk kez Türk Hava Yolları (THY) uçuşlarında gösterime girdi.

 • 29.03.2016 09:45 Vizyon Filmleri Her Çarşamba 8 Tl Vizyon Filmleri Her Çarşamba 8 Tl

  Adana Optimum, “Batman v Superman: Adaletin Şafağı” filmini indirimli izlemek isteyen sinemaseverleri AVM’ye çağırıyor.

 • 21.03.2016 10:24 THY Sponsor Oldu, Batman Superman Fırtınası New York?ta Esti THY Sponsor Oldu, Batman Superman Fırtınası New York?ta Esti

  THY sponsor oldu, Batman Superman fırtınası New York'ta estiNafiz Albayrak ? Tolga Özbek / New York, 21 Mart (DHA) - Bu yılın en önemli filmlerinden biri olarak kabul edilen "Batman Superman Adaletin Şafağı" filminin galası New York'ta gerçekleştirildi.

 • 21.03.2016 08:51 THY Sponsor Oldu, Batman Superman Fırtınası New York'ta Esti THY Sponsor Oldu, Batman Superman Fırtınası New York'ta Esti

  Bu yılın en önemli filmlerinden biri olarak kabul edilen "Batman Superman Adaletin Şafağı" filminin galası New York'ta gerçekleştirildi.

 • 15.02.2016 15:53 Batman V Superman Adaletin Şafağı Batman V Superman Adaletin Şafağı

  Yönetmen Zack Snyder'dan ("Man of Steel") "Batman v Superman: Dawn of Justice / Batman v Superman: Adaletin Şafağı," geliyor.

 • 25.01.2016 16:45 THY, THY, "Batman ve Superman: Adaletin Şafağı" İsimli Filme Sponsor Oldu

  THY, "Batman ve Superman: Adaletin Şafağı"na resmi sponsor oldu. THY Yönetim Kurulu Başkanı, önümüzdeki dönemde insan aklının ulaşabileceği her destinasyonda markasıyla yer alacağını kaydetti.

 • 25.01.2016 16:37 THY'nin "Batman V Superman: Adaletin Şafağı" Filmine Sponsor Olması

  Görüntü Dökümü : THY'nin Batman v Superman giydirmeli uçağından görüntü (THY) Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı'nın konuşması THY'nin "Batman v Superman: Adaletin Şafağı" filmine sponsor olması THY Yönetim Kurulu Başkanı Aycı: -"Warner Bros ile bir ortaklığa imza attık. Yaptığımız bu ortaklık sayesinde hem filmin Amerika'daki galasında hem Londra'daki galasında THY havayolu resmi sponsoru olarak yer alacak" Türk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, "Batman v Superman: Adaletin Şafağı" filmi için Warner Bros şirketiyle ortaklığa imza attıklarını belirterek, "Yaptığımız bu ortaklık sayesinde hem filmin Amerika'daki galasında hem Londra'daki galasında THY havayolu resmi sponsoru olarak yer alacak" dedi.

 • 25.01.2016 13:56 THY'nin "Batman V Superman: Adaletin Şafağı" Filmine Sponsor Olması

  Türk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, "Batman v Superman: Adaletin Şafağı" filmi için Warner Bros şirketiyle ortaklığa imza attıklarını belirterek, "Yaptığımız bu ortaklık sayesinde hem filmin Amerika'daki galasında hem Londra'daki galasında THY havayolu resmi sponsoru olarak yer alacak" dedi.

 • 11.10.2015 16:16 Batman Vs Superman Batman Vs Superman

  Zack Snyder'in yönetmenliğini yaptığı Batman vs Superman: Adaletin Şafağı filminin tanıtımları dikkat çekmeye devam ediyor.

 • 14.07.2015 13:13 Twitter Reacts To 'Batman V Superman' Trailer Twitter Reacts To 'Batman V Superman' Trailer

  Comic Con was the stage where the Batman V Superman trailer was finally released. With Robin, Superman, Batman, Lex Luthor, Ben Affleck, Henry Cavill and Wonder Women there was a lot to tweet about. Patrick Jones (@Patrick_E_Jones) explains.

 • 20.04.2015 16:31 Batman V Superman Dawn Of Justice Resmi Fragmanı Yayınlandı Batman V Superman Dawn Of Justice Resmi Fragmanı Yayınlandı

  Geçtiğimiz günlere internete sızdırılan Batman v Superman: Dawn of Justice filminin resmi fragmanı yayınlandı.

 • 01.04.2015 21:31 Killer Croc Suicide Squad Filmine Dahil Oldu

  DC Comics'in iddialı yapımı Suicide Squad kadrosu genişliyor.

 • 11.08.2014 12:28 The Batman/superman Movie Trailer The Batman/superman Movie Trailer

  http://filmow.com/the-batman-superman-movie-t54951 Enfrentando alguns problemas financeiros, o super vilão Coringa ofereçe seus serviços ao multimilionário Lex Luthor para matar o Superman com uma estátua de kriptonita.