Son dakika Leyla Tarhan haberleri, Leyla Tarhan son dakika, son dakika Leyla Tarhan

Son Dakika Leyla Tarhan Haberleri

Son dakika Leyla Tarhan haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son leyla tarhan haberleri anında burada.

 • 12.05.2020 14:29 CİLDE ZARAR VERMEYEN PROBİYOTİKLİ DEZENFEKTAN GELİŞTİRİLDİ CİLDE ZARAR VERMEYEN PROBİYOTİKLİ DEZENFEKTAN GELİŞTİRİLDİ

  KORONAVİRÜS salgının ardından birçok firma dezenfektan üretmeye başladı.

 • 10.08.2015 14:29 Yarsav Başkanı Arslan'ın Görevden Alınması Yarsav Başkanı Arslan'ın Görevden Alınması

  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AYM önü- YARSAV Genel Sekreteri Leyla Tarhan Köksal'ın konuşması- YARSAV Başkanı Murat Aslan'ın konuşması YARSAV Başkanı Arslan'ın görevden alınması- Anayasa Mahkemesi raportörlüğünden alınan YARSAV Başkanı Arslan: - "Tek kabahatim ifade özgürlüğümü kullanmak, bunun dışında şimdiye kadar meslek hayatımda hiçbir soruşturma geçirmedim. Bu muameleyi hak etmiyordum" Yargıçlar ve Savcılar Birliği (YARSAV) Başkanı Murat Arslan, Anayasa Mahkemesi raportörlüğünden alınarak, Sayıştayda görevlendirilmesine ilişkin, "Tek kabahatim ifade özgürlüğümü kullanmak, bunun dışında şimdiye kadar meslek hayatımda hiçbir soruşturma geçirmedim. Bu muameleyi hak etmiyordum" dedi.

 • 10.08.2015 13:40 Yarsav Başkanı Arslan'ın Görevden Alınması

  Yargıçlar ve Savcılar Birliği (YARSAV) Başkanı Murat Arslan, Anayasa Mahkemesi raportörlüğünden alınarak, Sayıştayda görevlendirilmesine ilişkin, "Tek kabahatim ifade özgürlüğümü kullanmak, bunun dışında şimdiye kadar meslek hayatımda hiçbir soruşturma geçirmedim. Bu muameleyi hak etmiyordum" dedi.

 • 06.05.2015 10:18 50 Yıllık Tohumlar Yeditepe Üniversitesinde Yeniden Çimlendirildi

  İSTİB depolarında bulunan tohumlar, Yeditepe Üniversitesi Genetik ve Biyomühendislik Bölümünün bilimsel çalışmaları sonucunda, yeniden çimlendirildi.

 • 06.05.2015 10:10 Türk Tohumculuğunda Yeni Bir Dönem Başlıyor Türk Tohumculuğunda Yeni Bir Dönem Başlıyor

  İstanbul Ticaret Borsası (İSTİB) depolarında bulunan ve 50 yılı aşkın geçmişe sahip tohumlar, Yeditepe Üniversitesi Genetik ve Biyomühendislik Bölümü'nün bilimsel çalışmaları sonucunda, gen kaynağı olarak yeniden çimlendirildi.

 • 06.05.2015 09:54 50 Yıllık Tohumlar Yeniden Hayat Buldu 50 Yıllık Tohumlar Yeniden Hayat Buldu

  Yeditepe Üniversitesi Genetik ve Biyomühendislik Bölümü'nün bilimsel çalışmaları sonucunda, gen kaynağı olarak yeniden çimlendirildi. Tohum araştırma ve geliştirme ekibi, bu süreçte, iki bilimsel buluşa da imza attı.