Son dakika Lorenzo Baldini haberleri, Lorenzo Baldini son dakika, son dakika Lorenzo Baldini

Son Dakika Lorenzo Baldini Haberleri

Son dakika Lorenzo Baldini haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son lorenzo baldini haberleri anında burada.

  • 05.02.2020 23:56 EB Pau Lacq Orthez: 81-66 EB Pau Lacq Orthez: 81-66

    SALON: TEKSÜT Kara Ali Acar Spor Salonu, BandırmaHAKEMLER: Lorenzo Baldini (İtalya), Sergei Beliakov (Rusya), Goran Sljivic (Avusturya)TEKSÜT BANDIRMA BK: Jaime Smith 9, Omar Prewitt 9, Furkan Haltalı, Rıdvan Öncel, Sadık Emir Kabaca, Erkan Yılmaz 7, Atakan Erdek 4, Şehmus Hazer 6, Tyler...

  • 05.02.2020 23:16 Basketbol: FIBA Şampiyonlar Ligi Basketbol: FIBA Şampiyonlar Ligi

    Salon: Kara Ali AcarHakemler: Lorenzo Baldini (İtalya), Sergei Beliakov (Rusya), Goran Sljivic (Avusturya)Teksüt Bandırma: Smith 9, Prewitt 9, Furkan Haltalı, Rıdvan Öncel, Sadık Emir Kabaca, Erkan Yılmaz 7, Atakan Erdek 4, Şehmus Hazer 6, Kalinoski 12, Alperen Şengün 11, Terry 13, Hummer 10EB...

  • 20.11.2019 01:07 Teksüt Bandırma: 86 - Anwil: 87 Teksüt Bandırma: 86 - Anwil: 87

    Mücadeleye iyi başlayan konuk ekip ilk periyodu 22-18 önde geçti.

  • 20.11.2019 00:02 Basketbol: FIBA Şampiyonlar Ligi Basketbol: FIBA Şampiyonlar Ligi

    Salon: Kara Ali AcarHakemler: Luis Castillo (İspanya), Lorenzo Baldini (İtalya), Valentin Oliot (Fransa) Teksüt Bandırma: Hummer 20, Kalinoski 16, Prewitt 22, Smith 10, Terry 8, Furkan Haltalı 4, Şehmus Hazer 2, Rıdvan Öncel, Alperen Şengün 4, Erkan YılmazAnwil: Dowe 10, Ledo 17, Simon 11,...

  • 15.10.2019 22:21 Basketbol: FIBA Şampiyonlar Ligi Basketbol: FIBA Şampiyonlar Ligi

    Salon: Şahinbey KarataşHakemler: Lorenzo Baldini (İtalya), Andrei Sharapa (Belarus), Thomas Bissuel (Fransa)Gaziantep Basketbol: Vasiliuskas 10, Can Uğur Öğüt 8, Crawford 16, Orhan Hacıyeva 2, Hagins 11, İsmail Cem Ulusoy 1, Jelovac 11, Erol Can Çinko 3, Sanders 2, Metehan AkyelPeristeri: Blake...

  • 13.03.2019 23:52 TBF Başkanı Hidayet Türkoğlu'ndan FIBA Hakemlerine Eleştiri TBF Başkanı Hidayet Türkoğlu'ndan FIBA Hakemlerine Eleştiri

    Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, Banvit'in FIBA Şampiyonlar Ligi son 16 turu rövanşında Almanya temsilcisi Brose Bamberg'e 88-85 yenilerek elendiği karşılaşmanın hakemlerini eleştirdi.

  • 13.03.2019 23:25 Basketbol: Fıba Şampiyonlar Ligi

    Salon: Banvit Kara Ali AcarHakemler: Boris Krejic (Slovenya), Lorenzo Baldini (İtalya), Luis Castillo (İspanya)Banvit: Perez 12, İsmail Cem Ulusoy 2, Tolga Geçim 7, Morgan 23, Rıdvan Öncel 4, Metehan Akyel 5, Neal 18, Şehmus Hazer 3, Shelton 7, Ragıp Atar 4Brose Bamberg: Hickman 11, Rice 32,...

  • 29.01.2019 22:41 Beşiktaş Sompo Japan - Filou Oostende: 80-71

    SALON: BJK AkatlarHAKEMLER: Yohan Rosso (Fransa), Lorenzo Baldini (İtalya), Wojciech Liszka (Polonya)BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN: Pressey, Rich 24, Erkan Veyseloğlu 6, Burak Can Yıldızlı, Buva 23, Samet Geyik 8, Benzing 12, Dusan Cantekin 2, Gibson 2, Can Maxim Mutaf, Kenan Sipahi 3FILOU...

  • 29.01.2019 22:15 Basketbol: Fıba Şampiyonlar Ligi

    Salon: BJK AkatlarHakemler: Yohan Rosso (Fransa), Lorenzo Baldini (İtalya), Wojciech Liszka (Polonya)Beşiktaş Sompo Japan: Pressey, Rich 24, Erkan Veyseloğlu 6, Burak Can Yıldızlı, Buva 23, Samet Geyik 8, Benzing 12, Dusan Cantekin 2, Gibson 2, Can Maxim Mutaf, Kenan Sipahi 3Filou: Djordjevic...

  • 21.11.2018 03:10 Banvit - Ucam Murcia: 62-63 Banvit - Ucam Murcia: 62-63

    FIBA Şampiyonlar Ligi'nde Banvit, konuk ettiği İspanya temsilcisi UCAM Murcia'ya 63-62 yenildi.

  • 20.11.2018 23:56 Banvit Tek Sayıyla Kaybetti Banvit Tek Sayıyla Kaybetti

    Basketbol Şampiyonlar Ligi A Grubu 7. hafta maçında Banvit, sahasında konuk ettiği İspanyol ekibi Ucam Murcia'ya 62-63 mağlup oldu.

  • 20.11.2018 23:51 Basketbol: Fıba Şampiyonlar Ligi

    Salon: Banvit Kara Ali Acar Hakemler: Lorenzo Baldini (İtalya), Boris Krejic (Slovenya), Wojciech Liszka (Polonya) Banvit: Perez 14, İsmail Cem Ulusoy, Oliver 4, Ercan Osmani 2, Tolga Geçim 7, Morgan 10, Rıdvan Öncel, Şehmus Hazer 8, Ragıp Atar 4, Moore 13 UCAM Murcia: Duran, Urtasun 10, Kloof...

  • 20.11.2018 23:39 Basketbol Şampiyonlar Ligi: Banvit: 62 - Ucam Murcia: 63 Basketbol Şampiyonlar Ligi: Banvit: 62 - Ucam Murcia: 63

    Basketbol Şampiyonlar Ligi A Grubu 7. hafta maçında Banvit, sahasında konuk ettiği İspanyol ekibi Ucam Murcia’ya 62-63 mağlup oldu.

  • 20.11.2018 22:34 Banvit - Ucam Murcia: 62-63 Banvit - Ucam Murcia: 62-63

    SALON: Kara Ali AcarHAKEMLER: Lorenzo Baldini (İTA), Boris Krejic (SLO), Wojciech Liska (POL)BANVİT: Alex Perez 14, İsmail Cem Ulusoy, Devin Oliver 4, Ercan Osmani 2, Tolga Geçim 7, Jordan Morgan 10, Rıdvan Öncel, Şehmuz Hazer 8, Ragıp Atar 4, McKenzie Moore 13UCAM MURCIA: Edu Duran, Alex...

  • 29.03.2018 00:35 Banvit - Monaco: 77-85 Banvit - Monaco: 77-85

    FIBA Şampiyonlar Ligi çeyrek final ilk maçında Banvit sahasında Fransa'nın Monaco takımına 85-77 yenildi.

  • 28.03.2018 23:07 Basketbol: Fıba Şampiyonlar Ligi

    Salon: Banvit Kara Ali AcarHakemler: Saverio Lanzarini (İtalya), Lorenzo Baldini (İtalya), Luis Castillo (İspanya)Banvit: Thomas 10, Taylor 16, Caloiaro 11, Vidmar 13, Rautins 17, Şehmus Hazer, Kulig 4, Tolga Geçim, Erkin Şenel, Rıdvan Öncel 6Monaco: Cooper 13, Joseph, Robinson 18, Gladyr...

  • 28.03.2018 23:07 Fıba Şampiyonlar Ligi: Banvit: 77 - Monaco: 85 Fıba Şampiyonlar Ligi: Banvit: 77 - Monaco: 85

    FIBA Şampiyonlar Ligi çeyrek final ilk maçında Banvit, Fransız ekibi Monaco’ya 85-77 mağlup oldu ve tur şansını Fransa’daki rövanş maçına bıraktı.

  • 28.03.2018 21:53 Banvit - As Monaco: 77-85

    SALON: Kara Ali AcarHAKEMLER: Saverio Lanzarini (xxx), Lorenzo Baldini (xxx), Luis Castillo (xxx)BANVİT: Thomas 10 (xxx), Şehmuz (xx), Kulig 4 (xxx), Tolga x, Erkin x, Vidmar 13 (xxx), Rautıins 17 (xxx), Rıdvan 6 (xx), Taylor 16 (xxx),Caloiaro 11 (xxx)AS MONACO: Cooper 13 (xxx), Craft 2...

  • 16.01.2018 22:40 Beşiktaş Sompo Japan-Cez Nymburk: 91-80 Beşiktaş Sompo Japan-Cez Nymburk: 91-80

    Basketbol FIBA Şampiyonlar Ligi D Grubu 11. hafta maçında lider Beşiktaş Sompo Japan, Çekya'nın CEZ Nymburk takımını 91-80 yendi.

  • 16.01.2018 22:06 Beşiktaş Sompo Japan Evinde Zorlanmadı Beşiktaş Sompo Japan Evinde Zorlanmadı

    FIBA Şampiyonlar Ligi D Grubu 11. haftasında Beşiktaş Sompo Japan, sahasında Çekya ekibi CEZ Nymburk'u 91-80 mağlup etti.

  • 16.01.2018 21:59 Fıba Şampiyonlar Ligi: - Beşiktaş Sompo Japan: 91 - Cez Nymburk: 80 Fıba Şampiyonlar Ligi: - Beşiktaş Sompo Japan: 91 - Cez Nymburk: 80

    FIBA Şampiyonlar Ligi D Grubu 11. haftasında Beşiktaş Sompo Japan, sahasında Çekya ekibi CEZ Nymburk’u 91-80 mağlup etti.

  • 16.01.2018 21:56 Beşiktaş Sompo Japan - Cez Nymburk: 91-80

    SALON: AkatlarHAKEMLER: Lorenzo Baldini, Martins Kozlovskis, Uros NikolicBEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN: Clark 15, Erkan, Adams 15, Sertaç 10, Strawberry 18, Kenan 14, Diebler 3, Palacios 5, Weems 11CEZ NYMBURK: Ray 13, Benda 8, Pumprla 5, Lawrence 7, Berisha 13, Peterka 11, Bohacik 2, Davis, Barac 4,...

  • 11.01.2018 01:03 Iberastor Tenerife - Gaziantep Basketbol: 72-53

    SALON: San Cristobal de La LagunaHAKEMLER: Lorenzo Baldini (xxx), Ciprian Stoica xxx), Jasmina Juras (xxx)IBERASTOR TENERİFE: Miquel (xx) 7, Richotti (x) 4, Bassas (x) 3, Tobey (xxx) 13, Ponitka (xxx), 10, Abromaitis (x) 6, Allen (xxx) 12, Beiran (x) 4, White (x) 2, Vasileiadis (xxx)...

  • 26.11.2017 21:00 Basketbol: 2019 Fıba Dünya Kupası Avrupa Elemeleri

    Salon: Kiev Spor SarayıHakemler: Antonio Conde (İspanya), Lorenzo Baldini (İtalya), Erez Gurion (İsrail)Ukrayna: Lukashov 3, Gladyr 20, Riabchuck, Bobrov 4, Kravtsov 10, Pustozvonov 4, Lypovyy 8, Pustovyi 6, Mshula, Zaytsev 5Türkiye: Barış Ermiş 10, Melih Mahmutoğlu 2, Metecan Birsen 7, Metin...

  • 25.10.2017 22:36 Fıba Şampiyonlar Ligi: Gaziantep Basketbol: 74 - Iberostar Tenerife: 87

    FIBA Şampiyonlar Ligi B Grubu’nda Gaziantep Basketbol, sahasında İspanyol ekibi Iberostar Tenerife’ye 87-74 mağlup oldu.

  • 25.10.2017 21:32 Gaziantep Basketbol - Iberostar Tenerife: 74-87 Gaziantep Basketbol - Iberostar Tenerife: 74-87

    SALON: Karataş ŞahinbeyHAKEMLER: Lorenzo Baldini (xxx), Radomir Vojinovic (xxx), Januzs Calik (xxx)GAZİANTEP BASKETBOL: Armand (xx)13, Rudd (xxx)12, White (xx)9, Lyons (xxx)14, Williams (xx)2, Balazic (xx)10, Uğur (xx)11, Erolcan (xx)3IBEROSTAR TENERIFE: Miguel (xx)4, Richotti (xx)10, Tobey...

  • 17.10.2017 22:16 Pınar Karşıyaka Farklı Yendi Pınar Karşıyaka Farklı Yendi

    FIBA Şampiyonlar Ligi A Grubu ikinci maçında Pınar Karşıyaka, Litvanya ekibi Juventus Utena'yı 90-78 mağlup etti.

  • 17.10.2017 22:13 Fıba Şampiyonlar Ligi: Pınar Karşıyaka: 90 - Juventus Utena: 78 Fıba Şampiyonlar Ligi: Pınar Karşıyaka: 90 - Juventus Utena: 78

    FIBA Şampiyonlar Ligi A Grubu ikinci maçında Pınar Karşıyaka, Litvanya ekibi Juventus Utena’yı 90-78 mağlup etti.

  • 17.10.2017 21:18 Basketbol: Fıba Şampiyonlar Ligi

    Salon: Mustafa Kemal Atatürk KarşıyakaHakemler: Marek Cmikiewicz (Polonya), Lorenzo Baldini (İtalya), Ventsislav Velikov (Bulgaristan)Pınar Karşıyaka: Waters 15, Berke Aygündüz 3, Wood 13, Jones 22, Egemen Güven 8, Berk Uğurlu 2, Metin Türen 8, Kennedy 19, Görkem DoğanJuventus Utena: Ireland...

  • 17.10.2017 21:09 Pınar Karşıyaka - Juventus Utena: 90-78

    SALON: Mustafa Kemal AtatürkHAKEMLER: Marek Cmikiewicz (Polonya) (xx), Lorenzo Baldini (İtalya) (xx), Ventsislav Velikov (Bulgaristan) (xx)PINAR KARŞIYAKA: Waters (xxx) 15, Wood (xxx) 13, Berke (x) 3, Jones (xxx) 22, Egemen (xx) 8, Kennedy (xxx) 19, Berk (x) 2, Metin (xx) 8, Görkem...

  • 15.03.2017 22:19 Basketbol: Fıba Kadınlar Avrupa Ligi Basketbol: Fıba Kadınlar Avrupa Ligi

    Salon: Metro EnerjiHakemler: Lorenzo Baldini (İtalya), Andrada Csender (Romanya), Ivor Matejek (Çekya)Fenerbahçe: Birsel Vardarlı Demirmen, Quigley 28, Verameyenka 8, Parker 12, Gruda 16, Pelin Bilgiç 1, Ayşe Cora 5, Tuğçe Canıtez 1, Lavender 16Perfumerias Avenida: Dominguez 17, Elonu 10,...

  • 22.02.2017 21:55 Basketbol: Fıba Erkekler Avrupa Kupası Basketbol: Fıba Erkekler Avrupa Kupası

    Salon: Gazanfer BilgeHakemler: Yohan Rosso (Fransa), Ivan Milicevic (Bosna Hersek), Lorenzo Baldini (İtalya)Demir İnşaat Büyükçekmece: Johnson 22, Mutlu Akpınar 8, Hayes 26, Buckner 6, Caloiaro 16, Stipanovic 13, Ceyhun Altay 6, Tayfun Erülkü 5, Emre Ekim, Ramazan Tekin 2Enisey: Zavoruev 10,...

  • 18.01.2017 23:10 Demir İnşaat Büyükçekmece: 111 - Prievidza: 77 Demir İnşaat Büyükçekmece: 111 - Prievidza: 77

    FIBA Erkekler Avrupa Kupası L Grubu 5. hafta mücadelesinde Demir İnşaat Büyükçekmece, Slovakya ekibi Prievidza'yı 111-77 mağlup etti.

  • 18.01.2017 22:34 Basketbol: Fıba Erkekler Avrupa Kupası Basketbol: Fıba Erkekler Avrupa Kupası

    Salon: Gazanfer BilgeHakemler: Yohan Rosso (Fransa), Lorenzo Baldini (İtalya) Sebastian Civaz (İsviçre)Demir İnşaat Büyükçekmece: Johnson 17, Eldridge 12, Hayes 23, Caloiaro 23, Stipanovic 21, Tayfun Erülkü 2, Burak Can Yıldızlı 11, Mutlu Akpınar 2Prievidza: Dowell 22, Jones 4, Maric 4, Korner...

  • 17.01.2017 22:58 Basketbol: Fıba Şampiyonlar Ligi Basketbol: Fıba Şampiyonlar Ligi

    Salon: Kara Ali AcarHakemler: Yohan Rosso (Fransa), Lorenzo Baldini (İtalya), Sebastien Clivaz (İsviçre)Banvit: Doğukan Sönmez, Muric 15, Kulig 13, Tolga Geçim 9, Emir Gökalp 3, Erkin Şenel, Metehan Akyel, Vidmar 14, Chappell, Furkan Korkmaz 5, Theodore 15Helios Suns: Mocnik, Kyzlink 13, Bratec...

  • 17.01.2017 22:07 Banvit - Helios Suns: 74-56 Banvit - Helios Suns: 74-56

    SALON: Kara Ali AcarHAKEMLER: Yohan Rosso xxx Lorenzo Baldini xxx Sebastien Clivaz xxxBANVİT: Doğukan (xx), Muric (xxx) 15, Kulig (xxx) 13, Tolga (xxx) 9, Emir (xx) 3, Erkin (xx), Metehan (xx), Vidmar (xxx)14, Chappell (xx), Furkan (xxx) 5, Theodore (xxx) 15HELİOS SUNS: Mocnik (xx), Kyzlınk...

  • 09.03.2016 12:00 Fenerbahçe Avantajı Kaptı! Fenerbahçe Avantajı Kaptı!

    Basketbolda FIBA Kadınlar Avrupa Ligi çeyrek final ilk maçında Fenerbahçe, sahasında Polonya'nın Wisla Can-Pack takımını 79-70 yendi.

  • 08.03.2016 22:22 Fenerbahçe, Wisla Can-Pack'ı 79-70 Yendi Fenerbahçe, Wisla Can-Pack'ı 79-70 Yendi

    Euroleague'deki temsilcilerimizden Fenerbahçe, evinde Wisla Can-Pack'ı 79-70 mağlup etti. Maçın en skorer ismi 24 sayı üreten Levander oldu.

  • 10.02.2016 21:10 Basketbol: Fıba Kadınlar Avrupa Ligi

    Salon: Kadir Has Hakemler: Lorenzo Baldini (İtalya), Andrada Monika Csender (Romanya), Nikola Perlic (Hırvatistan) Abdullah Gül Üniversitesi: Hodges 16, Pınar Demirok 2, Gray 18, Sanders 14, Dimitrakou 4, Mazic 4, Bouthors, McCarville 8 Wisla Can-Pack: Nicholls 14, Ouvina 5, Zietara 2, Justyna 4, Zohnova 8, Agnieszka 10, Turner 23, Misiuk 2 1. Periyot: 19-19 Devre: 37-39 3. Periyot: 49-57 Basketbolda FIBA Kadınlar Avrupa Ligi B Grubu son hafta maçında Abdullah Gül Üniversitesi, Polonya'nın Wisla Can-Pack takımına 68-66 yenildi.

  • 10.02.2016 21:02 Fıba Kadınlar Euroleague Fıba Kadınlar Euroleague

    FIBA Kadınlar Euroleague’de B Grubu’nun 13. ve son maçında AGÜ Spor, konuk ettiği Polonya ekibi Wisla Can-Pack’a 66-68 mağlup oldu.

  • 03.02.2016 21:26 Türk Telekom: 80 - Telenet Oostende: 68 Türk Telekom: 80 - Telenet Oostende: 68

    Fıba Europe Cup 2. turda Türk Telekom, deplasmanda 77-74 yenildiği Telenet Oostende'yi sahasında 80-68 mağlup ederek, 2. gruptan birinci olarak çıktı ve son 16 takım arasına girdi.

  • 03.02.2016 21:20 Basketbol: Erkekler Fıba Avrupa Kupası

    Salon: Başkent Hakemler: Lorenzo Baldini (İtalya), Erez Gurion (İsrail), Alexey Davyov (Rusya) Türk Telekom: Mutlu Akpınar 4, Woodside 10, Jenkins 12, Ermal Kurtoğlu 6, Cevher Özer 3, Evren Büker, Harris 23, Rasic 3, Buckner 3, Haislip 16 Telenet Oostende: Serron 9, Katic 11, Djordjevic, Archie 7, Gibson 14, Nedim Buza 2, Marnegrave, Gillet 5, Salumu 10, Boukichou 10 1. Periyot: 20-16 Devre: 37-33 3. Periyot: 55-51 Basketbol Erkekler FIBA Avrupa Kupası son 32 turu Q Grubu 6. ve son maçında Belçika temsilcisi Telenet Oostende'yi 80-68 yenen Türk Telekom, lider olarak son 16 turuna yükseldi.

  • 15.12.2015 21:55 Basketbol: Fıba Erkekler Avrupa Kupası

    Salon: Mosir Hakemler: Lorenzo Baldini (İtalya), Gintaras Vitkauskas (Litvanya), Mathieu Bayot (Belçika) Rosa Radom: Thomas 8, Harris 9, Sokolowski 4, Hajric 10, Witka 6, Zaytsev 4, Szymkiewicz 14, Jeszke 4, Bonarek 2, Adams Royal Halı Gaziantep: Calloway 16, Erden Eryüz 4, Rautins 14, Balazic 5, Ruzic 7, Williams 10, Altan Erol 5, Uğur Can Öğüt 8, Osman Şirin 1. Periyot: 14-20 Devre: 31-37 3. Periyot: 50-51 Royal Halı Gaziantep Basketbol Takımı, FIBA Erkekler Avrupa Kupası ikinci tur U Grubu ilk maçında, konuk olduğu Polonya temsilcisi Rosa Radom'u 69-61 yendi.