Son dakika Macit Gökberk haberleri, Macit Gökberk son dakika, son dakika Macit Gökberk

Son Dakika Macit Gökberk Haberleri

Son dakika Macit Gökberk haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son macit gökberk haberleri anında burada.


 • 26.11.2015 26 Kas 14:10 Haldun Taner Sempozyumu Haldun Taner Sempozyumu

  2. Uluslararası Disiplinlerarası Tiyatro Buluşması etkinlikleri kapsamında, öykü, tiyatro ve kabare yazarı, öğretim üyesi ve gazeteci Haldun Taner için düzenlenen, "100. Doğum Yılında Haldun Taner Sempozyumu" Pera Müzesi'nde başladı.

 • 20.11.2015 20 Kas 13:15 Prof. Dr. İoanna Kuçuradi: 'İnsan Hakları Korunursa 'Barış' Olur' Prof. Dr. İoanna Kuçuradi: 'İnsan Hakları Korunursa 'Barış' Olur'

  Türkiye Felsefe Kurumu’nun önerisiyle UNESCO’nun ilan ettiği Dünya Felsefe Günü, bu yıl 19 Kasım’da kutlanıyor.

 • 26.12.2014 26 Ara 13:17 Sanatçılar Girişimi Üyesi Behramoğlu: Türkçeye Düşmanlık Ulusa ve Cumhuriyete Düşmanlıktır Sanatçılar Girişimi Üyesi Behramoğlu: Türkçeye Düşmanlık Ulusa ve Cumhuriyete Düşmanlıktır

  Türkçe ve Osmanlıca tartışmaları üzerinden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı eleştiren Sanatçılar Girişimi üyesi Ataol Behramoğlu, "Cumhurbaşkanlığı makamında oturan kişinin Türkçe düşmanlığı, kapkara bir bilgisizlik örneği olduğu kadar, cumhuriyetimizin temel değerlerini yok etme konusunda kararlılıkla yürütülmekte olan savaşın yeni bir evresidir.

 • 19.06.2013 19 Haz 15:49 Kadıköy'de 'Direniş Hatırası' Kadıköy'de "Direniş Hatırası"

  Kadıköy'de bu yıl ikincisi düzenlenen Mural-İst (Duvar Sanatı) etkinlikleri kapsamında Yeldeğirmeni'ndeki iki binanın duvarlarına dev resimler yapıldı.

Advertisement