"2020 Model" Murathan Mungan - Son Dakika

"2020 Model" Murathan Mungan

30.01.2020 16:15
"2020 Model" Murathan Mungan

Mungan'ın söz ve müziğine imza attığı çoğu yeni 26 şarkıdan oluşan albüm 7 Şubat'ta Pasaj Garaj Müzik tarafından yayınlanacak.

Mungan'ın söz ve müziğine imza attığı çoğu yeni 26 şarkıdan oluşan albüm 7 Şubat'ta Pasaj Garaj Müzik tarafından yayınlanacak. Hazırlığı bir yıldan fazla süren 2020 Model, çift CD, 4 LP olarak tasarlandı.

YORUMLAR
500
16 yıl sonra Bodrum'da sahneye çıkan Mahsun Kırmızıgül, canlı müzik yapmasının engellendiğini öne sürdü: Sanata ve sanatçıya yazık ediyorlar 16 yıl sonra Bodrum'da sahneye çıkan Mahsun Kırmızıgül, canlı müzik yapmasının engellendiğini öne sürdü: Sanata ve sanatçıya yazık ediyorlar Patron'dan Meslektaşlarına Diss! Patron'dan Meslektaşlarına Diss! Başiskele sahilinde müzik şöleni devam ediyor Başiskele sahilinde müzik şöleni devam ediyor
Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin '2020 Model' Murathan Mungan - Son Dakika

Bu haber Hürriyet tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Hürriyet tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Hürriyet kurumudur.

Advertisement