8 yıllık eşinden 2 ay önce boşanan Fırat Tanış, sarışın bir kadınla kameralara yakalandı! - Son Dakika

8 yıllık eşinden 2 ay önce boşanan Fırat Tanış, sarışın bir kadınla kameralara yakalandı!

13.04.2022 11:27

Başarılı oyuncu Fırat Tanış, 8 yıllık eşi Kübra Tanış'tan 2 ay önce boşanmıştı. Tanış, ismini gizlediği sarışın kız arkadaşıyla Etiler'de görüntülendi. Karşılarında basın mensuplarını görünce rahatsız olan ikili, soruları cevapsız bıraktı.

'Aziz' dizisinde Mösyö Pierre karakterini canlandıran Fırat Tanış, iki ay önce eşi Kübra Tanış ile boşanmıştı. Özel hayatını basından uzak yaşamayı tercih eden isimlerin arasında gelen Tanış'ın hayatıyla ilgili bir gelişme oldu.

SORULARI YANITSIZ BIRAKTILAR

8 yıllık evliliğini tek celsede sonlandıran Fırat Tanış, önceki gün sarışın kız arkadaşı ile birlikte Etiler'de görüntülendi. Bir mekandan çıkan Tanış ve sarışın kız arkadaşı, yürüdükleri sırada çekildiklerini fark edince rahatsız oldular. Tanış, gazetecilerin ısrarlı sorularını yanıtsız bıraktı.

2 ay önce eşinden boşanan Fırat Tanış, sarışın bir kadınla görüntülendi

FIRAT TANIŞ NEDEN BOŞANDI?

Fırat Tanış, 8 yıllık eşi Kübra Tanış'a fikren ve ruhen anlaşamadıkları gerekçesiyle boşanma davası açtı. Boşanma konusunda anlaşan çift, tek celsede boşandı. Mahkeme çiftin çocuğunun velayetini anneye verdi.

2 ay önce eşinden boşanan Fırat Tanış, sarışın bir kadınla görüntülendi
YORUMLAR
500
Filistinli avukatlardan İsrail'in Gazze'de 5 çocuğun ölüme yol açan mezarlık saldırısına tepki Filistinli avukatlardan İsrail'in Gazze'de 5 çocuğun ölüme yol açan mezarlık saldırısına tepki Kapadokya'daki kiliseleri gezmek için dakikalarca sıra beklediler Kapadokya'daki kiliseleri gezmek için dakikalarca sıra beklediler Boşanma aşamasındaki eşi ile kayınpederini öldürüp, 2 baldızını ağır yaraladı Boşanma aşamasındaki eşi ile kayınpederini öldürüp, 2 baldızını ağır yaraladı
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin 8 yıllık eşinden 2 ay önce boşanan Fırat Tanış, sarışın bir kadınla kameralara yakalandı! - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement