Açıkgöz Kardeşler Holdingleşiyor - Son Dakika

Açıkgöz Kardeşler Holdingleşiyor

24.07.2012 06:03
Açıkgöz Kardeşler Holdingleşiyor

Hadise, kazandığı paralar dışarıya gitmesin diye iki ablasından sonra şimdi de erkek kardeşini işe aldı.

Kazandığı paralar dışarı gitmesin diye ablası Derya'yı stilisti yapan, kardeşi Hülya'ya kliplerini yönettiren popçu Hadise şimdi de erkek kardeşi Murat Açıkgöz'ü işe aldı. Murat, Hadise'nin mali işlerinden sorumlu olacak

KLİPLERİNİ KARDEŞİ YÖNETİYOR

Belçika'dan geldikten sonra hızla yükselen ve müzik aleminin en çok kazanan yıldızları arasına giren Hadise, ailesine de iş imkanı yaratıyor. Güzel popçu, ilk olarak kız kardeşi Hülya Açıkgöz'ü menajeri olarak yanına aldı. Hülya Hanım bir süre sonra Hadise'nin kliplerini de yönetmeye başladı.

BELÇİKA'DA FİNANS EĞİTİM ALDI

Hadise, kliplerde, konserlerde ve televizyon programlarında giydiği kıyafetleri içinse ablası Derya Açıkgöz'e görev verdi. Derya Hanım, Hadise'nin stylingini yaparken üçlünün Belçika'da finan eğitimi alan küçük kardeşi Murat Açıkgöz de geçtiğimiz günlerde mali işlerden sorumlu olarak aile şirketinde işe başladı.

Hatta Hadise Belçika'daki bir şirketle çalıştıı ve oranın vatandaşı olduğu için parayı Türkiye'den kazanıyor ama vergisini oraya ödüyor.

Sabah : http://www.sabah.com.tr

YORUMLAR
500
Berke Özer'den şaşırtan hamle! Anderlecht'e imza atıyor Berke Özer'den şaşırtan hamle! Anderlecht'e imza atıyor Belçika'da öğretmenlere yönelik 'Tik Tok zorbalığı' artıyor Belçika'da öğretmenlere yönelik 'Tik Tok zorbalığı' artıyor
Kaynak: Sabah.com.tr

Son Dakika Magazin Açıkgöz Kardeşler Holdingleşiyor - Son Dakika

Bu haber Sabah.com.tr tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Sabah.com.tr tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Sabah.com.tr kurumudur.

Advertisement