Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Acun Ilıcalı, Reynmen ve Berkcan Güven iddiaya girdi! Kaybeden lüks otomobil alacak - Son Dakika

Acun Ilıcalı, Reynmen ve Berkcan Güven iddiaya girdi! Kaybeden lüks otomobil alacak

Sosyal medya üzerinden gerçekleşen canlı yayında bir araya gelen Acun Ilıcalı, Berkcan Güven ve Reynmen sohbet sırasında iddiaya girdi. Reynmen ve Berkcan'ın yapacağı program Exxen'in en çok izlenen yayını olursa Ilıcalı, iki isme istedikleri lüks otomobili alacak.

14.12.2020 - 08:16,  Güncelleme: 10:17

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın Exxen platformu için yapacağı içerikler yavaş yavaş belli olmaya başladı. İçeriklerden birinde de sosyal medya fenomenleri Berkcan Güven ve Reynmen yer alacak.

SON MODEL ARABA İÇİN İDDİAYA GİRDİLER

Reynmen, Berkcan Güven ve Acun Ilıcalı TikTok uygulaması üzerinden canlı yayın yaparak yayınlanacak programla ilgili bilgi verdiler. Sohbetin arasında Acun Ilıcalı ve Reynmen canlı yayında iddiaya girdi. Reynmen ve Berkcan'ın yapacağı program Exxen'in en çok izlenen yayını olursa Acun Ilıcalı, Reynmen ve Berkcan'a istedikleri lüks otomobili alacak. Fakat tam tersi olursa Reynmen ve Berkcan, Acun Ilıcalı'ya istediği arabayı alacak.

Ilıcalı, iddiayı kazanırsa çok pahalı bir araba istemediğini ancak kaybederse de fenomenlere istediği aracı kesin alacağını söyledi.

Acun Ilıcalı, Reynmen ve Berkcan Güven ile lüks araba alma iddiasına girdi
Acun Ilıcalı, Reynmen ve Berkcan Güven ile lüks araba alma iddiasına girdi

Son Dakika Magazin Acun Ilıcalı, Reynmen ve Berkcan Güven iddiaya girdi! Kaybeden lüks otomobil alacak - Son Dakika


Advertisement