Başak Dizer hamile olduğunu doğruladı - Son Dakika

Başak Dizer hamile olduğunu doğruladı

17.11.2021 11:54

Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ile evli olan stilist Başak Dizer'in hamile olduğu öne sürülmüştü. Daha önce hakkında çıkan hamilelik iddialarını jet hızıyla yalanlayan Başak Dizer, 3 aylık hamile olduğunu doğruladı.

2016 yılında nikah masasına oturan Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer çiftinin bebek beklediği iddiası gündeme bomba gibi düşmüştü. Zaman zaman hamile olduğu haberleriyle gündeme gelen ve bu haberleri yalanlayan Başak Dizer'den bu kez beklenmeyen bir açıklama geldi.

"ÇOK HEYECANLI VE MUTLUYUZ"

Başak Dizer, TV8'de yayınlanan 2. Sayfa programına gönderdiği mesajla iddiaları doğruladı. Başarılı stilist, "Evet doğru, çok teşekkürler. Çok heyecanlı ve mutluyuz" dedi. Anne adayı, bebeğin cinsiyetinin ise henüz belli olmadığını söyledi.

Hamile olduğu iddia edilmişti! Başak Dizer'den beklenen açıklama geldi
Hamile olduğu iddia edilmişti! Başak Dizer'den beklenen açıklama geldi
YORUMLAR
500
Huzur Köy'de yeniden hayata tutundu, şimdi en mutlu gününü yaşıyor Huzur Köy'de yeniden hayata tutundu, şimdi en mutlu gününü yaşıyor Evlilik Sonrası İlk Açıklama Geldi Evlilik Sonrası İlk Açıklama Geldi Kahramanmaraş'ta erken yaşta ve zorla evlilikle mücadele toplantısı yapıldı Kahramanmaraş'ta erken yaşta ve zorla evlilikle mücadele toplantısı yapıldı

Son Dakika Magazin Başak Dizer hamile olduğunu doğruladı - Son Dakika


Advertisement