Yılmaz Morgül Ağaç Adam Oldu! - Son Dakika

Yılmaz Morgül Ağaç Adam Oldu!

22.09.2022 21:33
Yılmaz Morgül Ağaç Adam Oldu!

Bir ödül töreninde gecesinde ödül alan Yılmaz Morgül, doğaya dikkat çekmek için ağaç adam olarak sahneye çıktı.

Türk Sanat Müziği'nin ünlü ismi Yılmaz Morgül, International New World Awards ödül treninde doğaya dikkat çekti. Morgül, ödülünü almak için 'Doğayı kurtarın hayatınızı kurtarın' pankartıyla sahneye çıktı.

Morgül, sahnede şöyle konuştu: Dünya bugün hiç istemediğimiz iklim noktasına ulaşmıştır. Seller, felaketler ve tsunamiler arttı. Bu uyarıları dikkate almadığımız için neredeyse hep maske takıp dolaşacağımız bir zamana geldik. Biz insanoğlu kendi ellerimizle bu hale getirdik. Doğanın bize ihtiyacı yok. Doğa biz olmadan da nefes alabilir ama biz insanlar doğa olmadan nefes alamayız.

YORUMLAR (1)
  • TAMER DOLAPÇIOĞLU: Harika bir kostüm... Tasarım Genç Modacı İLAYDA EMİR... Mörgül ve İlayda Emir'i kutluyorum... Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
500
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Yılmaz Morgül Ağaç Adam Oldu! - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement