Çiçeği burnunda baba Kıvanç Tatlıtuğ heyecanını paylaştı: Kurt Efe'mizi sağlıkla kucağımıza aldık - Son Dakika

Çiçeği burnunda baba Kıvanç Tatlıtuğ heyecanını paylaştı: Kurt Efe'mizi sağlıkla kucağımıza aldık

15.04.2022 12:33

6 yıl önce nikah masasına oturan Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer'in bu sabah bir oğulları dünyaya geldi. Kurt Efe adını verdikleri bebekleriyle ilgili paylaşım yapan ünlü oyuncu "Kurt Efe'mizi sağlıkla kucağımıza aldık. Mutluluğumuz tarifsiz" satırlarıyla mutluluğunu takipçileriyle paylaştı.

2016 yılında yurt dışında nikah masasına oturan Başak Dizer ve Kıvanç Tatlıtuğ çiftinin ilk bebekleri bu sabah 8.45'te Ulus'taki özel bir hastanede doğdu. Çift, oğullarına Kurt Efe adını verdi.

GÖZYAŞLARINA HAKİM OLAMADI

İlk kez baba olmanın heyecanını yaşayan Kıvanç Tatlıtuğ, doğumda eşini yalnız bırakmadı. Duygusal anlar yaşayan oyuncu, bebeğini görünce gözyaşlarına hakim olamadı. Sarı saçlı doğan Kurt Efe bebeğin Kıvanç Tatlıtuğ'a benzediği ileri sürüldü.

Babalık heyecanı yaşayan Kıvanç Tatlıtuğ'dan ilk paylaşım: Mutluluğumuz tarifsiz

"KURT EFE'MİZİ SAĞLIKLA KUCAĞIMIZA ALDIK"

Tarifsiz bir mutluluk yaşadığını söyleyen Kıvanç Tatlıtuğ, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda "Kurt Efe'mizi sağlıkla kucağımıza aldık çok şükür. Mutluluğumuz tarifsiz. İsteyen herkese nasip olsun. Başak ve ben tüm güzel dileklerinize çok teşekkür ediyoruz. İyi ki varsınız" ifadelerini kullandı.

Babalık heyecanı yaşayan Kıvanç Tatlutuğ'dan ilk paylaşım: Mutluluğumuz tarifsiz
YORUMLAR
500
5 ay boşanan Petek Dinçöz nişanlandı: Rabbim bizi birbirimizden hiç ayırmasın 5 ay boşanan Petek Dinçöz nişanlandı: Rabbim bizi birbirimizden hiç ayırmasın Gürkan: 'Gayemiz bu memleketin istikbalidir' Gürkan: 'Gayemiz bu memleketin istikbalidir' Rize'de evlilik hazırlığı yapan kızlara gelin bohçası dağıtıldı Rize'de evlilik hazırlığı yapan kızlara gelin bohçası dağıtıldı

Son Dakika Magazin Çiçeği burnunda baba Kıvanç Tatlıtuğ heyecanını paylaştı: Kurt Efe'mizi sağlıkla kucağımıza aldık - Son Dakika


Advertisement