Derin Mermerci ile Kaan Urgancıoğlu Barıştı - Son Dakika
Magazin

Derin Mermerci ile Kaan Urgancıoğlu Barıştı

Derin Mermerci ile Kaan Urgancıoğlu Barıştı

Sosyetik güzel Derin Mermerci ile oyuncu Kaan Urgancıoğlu'nun gizli gizli görüştüğü iddia edildi..

22.05.2013 16:02

Sosyetik güzel Derin Mermerci, geçtiğimiz Ekim ayında oyuncu Kaan Urgancıoğlu ile aşk yaşamaya başlamıştı. Sosyetik güzelle, Urgancıoğlu'nun ilişkisi sosyete ve sanat camiasında dedikodu kazanını kaynatmış, ikilinin yaşam tarzları ve Mermerci'nin önceki ilişkileri masaya yatırılmıştı. Çift tüm söylenenlere kulak tıkamış, her yerde el ele boy göstererek dosta düşmana cevap vermişti.

GURURUNDAN AYRILDI

Ocak ayında, çiftin mutluluğuna gölge düşmüş, eğlenmek için gittikleri bir barda Mermerci'nin başlattığı kıskançlık tartışması büyüyünce, olay Urgancıoğlu'nun Derin Mermerci'ye vurmasıyla sonlanmıştı. Dayak haberlerinin basına yansımasının ardından Mermerci ayrılık kararı almış, Kaan Urgancıoğlu ise tüm çabalarına rağmen ilişkiyi kurtaramamıştı.

GİZLİCE GÖRÜŞÜYORLAR

Ancak kadınlık gururu ağır bastığı için ayrılık kararı alan Mermerci kalbine söz geçiremiyor. Çifte yakın kaynaklardan edinilen bilgiye göre 4 aydır ayrı olan ikili, görüşmeye devam ediyor. Mermerci'nin eski sevgilisini hala çok sevdiği ancak basına yansıyan dayak haberlerinden sonra annesi Ender Mermerci'den veto yediği ise söylenenler arasında.

Sabah : http://www.sabah.com.tr

Kaynak: Sabah.com.tr

Son Dakika Magazin Derin Mermerci ile Kaan Urgancıoğlu Barıştı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement