Edis ile öpüşen kızı için Selami Şahin: Çocuklarım büyüdü, hayatlarına karışmıyorum - Son Dakika

Edis ile öpüşen kızı için Selami Şahin: Çocuklarım büyüdü, hayatlarına karışmıyorum

20.01.2022 22:15

Selami Şahin'e ünlü popçu Edis'in kızı İrem Şahin ile öpüşmesi soruldu. Şahin, "Çocuklarım büyüdü onların hayatına karışmıyorum. Evlatlarım benimle arkadaş gibidirler. Onlar karar verir ben ise sadece karşılarım." açıklamalarında bulundu.

Yeni albüm için kolları sıvayan usta müzisyen Selami Şahin, önceki gün Etiler'deydi. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Şahin, popçu Edis'in kızı İrem Şahin ile olan öpüşme fotoğrafının hatırlatılması üzerine, "Çocuklarım büyüdü onların hayatına karışmıyorum. Evlatlarım benimle arkadaş gibidirler. Onlar karar verir ben ise sadece karşılarım." ifadelerini kullandı.

Kızının Edis ile öpüşmesine Selami Şahin'den ilk yorum: Çocuklarım büyüdü, hayatlarına karışmıyorum

"SAHNEYE ÇIKIYORSA ONA GÖRE GİYİNMELİ"

Son zamanların tartışma konusu haline gelen kadın sanatçıların transparan kıyafetler tercih etmelerine değinen Selami Şahin, "Her şey tadında güzel. Sahneye çıkıyorsa ona göre giyinmeli. Oraya gelen kıyafete değil, sese geliyor o yüzden açık saçık olmamalı." dedi.

Kızının Edis ile öpüşmesine Selami Şahin'den ilk yorum: Çocuklarım büyüdü, hayatlarına karışmıyorum

NE OLMUŞTU?

Popçu Edis, geçtiğimiz haftalarda bir kadınla öpüşürken yakalandı. Edis Görgülü'nün öpüştüğü kişinin Selami Şahin'in kızı Meryem İrem Şahin olduğu ortaya çıktı. İrem Şahin'in yakın çevresinden yapılan açıklamada ise, "Edis ile yakın arkadaşlar" denildi.

Kızının Edis ile öpüşmesine Selami Şahin'den ilk yorum: Çocuklarım büyüdü, hayatlarına karışmıyorum


YORUMLAR (2)
500
Cansu Dere rol arkadaşı Caner Cindoruk ile çıkan aşk iddiaları hakkında konuştu Cansu Dere rol arkadaşı Caner Cindoruk ile çıkan aşk iddiaları hakkında konuştu Seda Bakan'dan Flaş Hadise İtirafı! Seda Bakan'dan Flaş Hadise İtirafı! İstanbul'da ünlü bir restorana ait istinat duvarı çöktü, 2 kişi yaralandı! İstanbul'da ünlü bir restorana ait istinat duvarı çöktü, 2 kişi yaralandı!
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Edis ile öpüşen kızı için Selami Şahin: Çocuklarım büyüdü, hayatlarına karışmıyorum - Son Dakika


Advertisement