Ediz Hun'dan uyarı - Son Dakika

Ediz Hun'dan uyarı

14.06.2020 17:09
Ediz Hun'dan uyarı

79 yaşındaki oyuncu, Twitter hesabının olmadığını söyleyerek, hayranlarını ikaz etti.

79 yaşındaki oyuncu, Twitter hesabının olmadığını söyleyerek, hayranlarını ikaz etti.

Hun, "Sevgili dostlarım; sizi sevgim ve saygımla kucaklıyorum. Bugünlerde Twitter'da sorumsuz bir kişinin benim adımı kullanarak sizinle iletişime geçmiş olduğunu duydum. Şunu özellikle belirtmek istiyorum; benim Twitter'da hiçbir hesabım yok, onu kullanmıyorum. Bunu size bildirmek istedim. Bana sevgi gösteriyorsunuz, eksik olmayın. Ben de bu sevgiye mukabele ediyorum. Sizi muhabbetle kucaklıyorum ama dediğim gibi benim Twitter'da hesabım bulunmuyor. Bunu özellikle size aktarmak istedim" dedi.

YORUMLAR
500
Taksim meydanında Kürtçe müzik yapmalarına izin verilmeyen grup, İBB binası önüne gidip protestoda bulundu Taksim meydanında Kürtçe müzik yapmalarına izin verilmeyen grup, İBB binası önüne gidip protestoda bulundu İki evsiz Amerikalı, alışveriş arabası ve metal direk kullanarak kavga etti! Kimse ayırmadı İki evsiz Amerikalı, alışveriş arabası ve metal direk kullanarak kavga etti! Kimse ayırmadı Kimse inanmadı! Çocukken defalarca tacize uğradı ama polis asla ciddiye almadı Kimse inanmadı! Çocukken defalarca tacize uğradı ama polis asla ciddiye almadı
Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Ediz Hun'dan uyarı - Son Dakika

Bu haber Hürriyet tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Hürriyet tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Hürriyet kurumudur.

Advertisement