Ünlü oyuncu Elçin Sangu aylar sonra ortaya çıktı - Son Dakika

Ünlü oyuncu Elçin Sangu aylar sonra ortaya çıktı

04.03.2020 21:44
Ünlü oyuncu Elçin Sangu aylar sonra ortaya çıktı

Uzun süredir ortalarda görünmeyen güzel oyuncu Elçin Sangu, önceki gün objektiflere yakalandı. Son olarak Çarpışma dizisinde izlediğimiz ünlü oyuncu kendisine yöneltilen sorulara yanıt vermedi.

20 Mart'ta vizyona girecek '9 Kere Leyla' adlı filmde evlilik terapisti Nergis'i canlandıracak olan Elçin Sangu, önceki akşam Nişantaşı'nda objektiflere yakalandı.

Ünlü oyuncu Elçin Sangu aylar sonra ortaya çıktı

SORULARA YANIT VERMEDİ

Beyaz botları ve beresiyle tarz olan güzel oyuncunun kulaklık ile telefon konuştuğu görüldü. Genelde kameralara yanıt veren ve sempatik tavırlar sergileyen Elçin Sangu, bu kez kendisine yöneltilen sorulara cevap vermedi ve "İyi akşamlar" demekle yetindi. Kameraları görmezden gelen ünlü oyuncu, hızlı adamlarla kameraların bulunduğu noktadan ayrıldı.

DİZİDEN SONRA ORTALARDA GÖRÜNMEDİ

Son olarak 'Çarpışma' adlı dizide rol alan Elçin Sangu uzun süredir ortalarda görünmüyordu.

Ünlü oyuncu Elçin Sangu aylar sonra ortaya çıktı
YORUMLAR (8)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Tarsus Belediyesi temizlik personelinden örnek davranış Tarsus Belediyesi temizlik personelinden örnek davranış Chris Evans, iPhone 6s'ten kurtuluyor! Hangi telefona geçti? Chris Evans, iPhone 6s'ten kurtuluyor! Hangi telefona geçti? Nehre düşen iPhone, 10 ay sonra çıkarıldı: Çalıştı mı? Nehre düşen iPhone, 10 ay sonra çıkarıldı: Çalıştı mı?
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Ünlü oyuncu Elçin Sangu aylar sonra ortaya çıktı - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement