Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Erkek Severse dizisinin fragmanı yayınlandı! İşte dizi hakkında bilmedikleriniz - Son Dakika

Erkek Severse dizisinin fragmanı yayınlandı! İşte dizi hakkında bilmedikleriniz

Erkek Severse dizisi bir süredir gündemden düşmüyor. Romantik komedi hikayelerinin en önemli senaristlerinden Aslı Zengin'in hikayesini yazdığı dizinin tanıtımında "Büyülü bir aşk masalı" ifadesi yer alıyor.

Erkek Severse dizisinin fragmanı yayınlandı! İşte dizi hakkında bilmedikleriniz
06.01.2022 - 14:07,  Güncelleme: 14:24

Alperen Duymaz, Büşra Develi, Yasemin Kay Allen, Görkem Sevindik ve Yağız Can Konyalı gibi önemli oyuncuları buluşturan dizinin hikayesi ve oyuncu kadrosu dikkat çekiyor. Bein Connect platformunda yayınlanacak olan dizi için çalışmalar devam ediyor.

ERKEK SEVERSE DİZİSİ KONUSU

"Erkek Severse"de; ikiz çocukları ile birlikte yaşayan Zeynep, (Büşra Develi) üniversite yıllarında büyük bir aşkla evlendiği Oktay'dan (Görkem Sevindik) aldatıldığı için boşanmıştır. Zeynep, erkeklere olan inancını kaybeder ve kalbini aşka kapatır. Ta ki Kenan'ı (Alperen Duymaz) tanıyana kadar. Yelda da (Yasemin Allen) Kenan'ın peşindeki kadınlardan biridir ve Kenan'la yeni başladıkları iş ortaklığını evliliğe taşımak niyetindedir.

OYUNCULARI

Oyuncu kadrosunda ayrıca şu isimler de yer alıyor: Tolga Güleç, Çağrı Çıtanak, Asena Tuğal, Ece Özdikici, Aslı Sümen, Bahar Süer, Kayra Orta, Berkay Celal Çetin, Rüzgar Can, Seren Deniz Yalçın, Ayşe Dudu Özdemir, Tahir Yılmaz ve Tuana Gizem Uzunlar…

YÖNETMENLİĞİNİ ÖMÜR ATAY ÜSTLENİYOR

Yönetmenliğini Ömür Atay'ın üstlendiği, senaryosunu ise Aslı Zengin'in kaleme aldığı yapım, izleyenleri büyülü bir aşk masalına davet ediyor.

Son Dakika Magazin Erkek Severse dizisinin fragmanı yayınlandı! İşte dizi hakkında bilmedikleriniz - Son Dakika


Advertisement