Ev'leniyoruz Fuarı'nda Gelinlik Defilesi Moda Severlerin Beğenisini Kazandı - Son Dakika
Magazin

Ev'leniyoruz Fuarı'nda Gelinlik Defilesi Moda Severlerin Beğenisini Kazandı

Ev\'leniyoruz Fuarı\'nda Gelinlik Defilesi Moda Severlerin Beğenisini Kazandı

2018 Gelinlik Modası’nın gözler önüne serildiği Wedding Fashion by Bekir Gökmen Haute Coutere Gelinlik Defilesi TÜYAP Adana Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşti.

17.12.2017 18:50
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

2018 Gelinlik Modası'nın gözler önüne serildiği Wedding Fashion by Bekir Gökmen Haute Coutere Gelinlik Defilesi TÜYAP Adana Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleşti.

Adanalı ünlü modacı Bekir Gökmen'in tasarladığı gelinlikler Adanalı moda severlerin beğenisine sunuldu. Düzenlenen defilede, Merve Büyüksaraç, Tuğba Melis Türk, Ece Begüm Yücetan, Sinem Sülün, İrem Sülün, Gonca Eroner, Olga Kapitsina, Tatiana Dandeş, Erzhena Sandakova gibi ünlü mankenler podyuma çıkarak 12 gelinlik tanıttı.

Birbirinden güzel ve farklı tasarımların yer aldığı defilenin açılış konuşmasını yapan TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş. Genel Müdürü Cihat Alagöz, Adana fuarcılık tarihinde ilk kez aynı yılda ikinci kez Ev'leniyoruz Fuarı'nı düzenlediklerini söyledi. Ev'leniyoruz Fuarı'nın, iki katı büyüdüğünü ifade eden Alagöz, "2017 yılının başından bu yana, düzenlediğimiz tüm fuarlarda aynı başarıyı yakaladık. Başarının ortaya çıkmasında çok büyük katkıları olan Adana Valimiz Sayın Mahmut Demirtaş, Belediye Başkanımız Sayın Hüseyin Sözlü olmak üzere oda başkanlarımıza, ÇUFAŞ'a ve TOBB Adana Kadın Girişimciler Kurulu'na şükranlarımı sunarım" dedi.

Adanalı moda tutkunlarının nefeslerini tutarak izlediği birbirinden çekici tasarımlarıyla öne çıkan gelinlikleri taşıyan mankenler, sırasıyla podyuma çıktı. Tasarımların büyük alkış aldığı defilede podyuma en son, ünlü modacı Bekir Gökmen çıkarak izleyenleri selamladı.

Defilede önemli bir sosyal sorumluluk projesine de imza atıldı. Ünlü modacı Bekir Gökmen'in bir gelinliğini satın alan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı'nın eşi Zeynep Sözlü, Adana Kanserli Çocuk Derneği'ne bağışta bulundu. Yapılan bağışın kanserli çocuklar için yapılacak bir hastane odasında kullanılacağını açıklayan Adana Kanserli Çocuk Derneği Genel Sekreteri Sema Soykan, Zeynep Sözlü'ye, Bekir Gökmen'e, TÜYAP Adana'ya ve ÇUFAŞ'a teşekkür etti. Satın alınan gelinlik ise Kimsesiz Çocuklar Vakfı'nda ilk evlenen çifte hediye edildi. - ADANA

Kaynak: İHA

Son Dakika Magazin Ev'leniyoruz Fuarı'nda Gelinlik Defilesi Moda Severlerin Beğenisini Kazandı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement