Evleniyorlar! Nikah tarihi belli oldu - Son Dakika

Evleniyorlar! Nikah tarihi belli oldu

15.12.2021 11:09
Evleniyorlar! Nikah tarihi belli oldu

Mustafa Sandal, üç yıldır birlikte olduğu cemiyetin ünlü ismi Melis Sütşurup ile yazın nikah masasına oturuyor.

Hürriyet'ten Mehmet Üstündağ'ın haberine göre; Ünlü sanatçı Mustafa Sandal ve sevgilisi, cemiyetin ünlü ismi Melis Sütşurup evlenme kararı aldı. Üç yıldır birlikte olan çift, yazın evlenmek için hazırlıklara başladı. 32 yaşındaki Sütşurup, bir yandan da evlendikten sonra oturacakları evin dekorasyonu için harıl harıl çalışıyor.

İç mimar Gizem Abacı ile birlikte evin dekorasyonunu elden geçiren Sütşurup, geçtiğimiz günlerde Mustafa Sandal ile birlikte koltuk renklerine karar verdi. Yiğit adında bir oğlu olan cemiyetin ünlü ismi, geçtiğimiz yaz Sandal'ın oğulları Yaman ve Yavuz ile tanışmış ve çok iyi anlaşmıştı. Okulların ara tatile girmesiyle de çift, çocuklarıyla beraber Dubai'de tatil yapmıştı.

Evleniyorlar! Nikah tarihi belli oldu
Evleniyorlar! Nikah tarihi belli oldu
Evleniyorlar! Nikah tarihi belli oldu

YORUMLAR
500
Bilecik'te 2 hırsızlık şüphelisi kovalamaca sonucu yakalandı Bilecik'te 2 hırsızlık şüphelisi kovalamaca sonucu yakalandı Batman'da yeğeni ve yengesini öldüren katil zanlısı yakalandı Batman'da yeğeni ve yengesini öldüren katil zanlısı yakalandı Bilecik'te inşaattan demir çalıp hurdaya satan hırsızlar kovalamaca sonunda yakalandı Bilecik'te inşaattan demir çalıp hurdaya satan hırsızlar kovalamaca sonunda yakalandı
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Evleniyorlar! Nikah tarihi belli oldu - Son Dakika


Advertisement