Feryal Gülman ile Kemal Gülman'ın 9 Yıllık Boşanma Davasında Karar Çıktı! - Son Dakika

Feryal Gülman ile Kemal Gülman'ın 9 Yıllık Boşanma Davasında Karar Çıktı!

16.05.2022 22:49
Feryal Gülman ile Kemal Gülman'ın 9 Yıllık Boşanma Davasında Karar Çıktı!

2013 yılından beri boşanmaya çalışan Feryal Gülman ile Kemal Gülman çifti nihayet boşandı. İkilinin arasındaki 60 milyon liralık tazminat davası ise devam ediyor.

Feryal Gülman ile Kemal Gülman arasında 2013 yılından beri devam eden boşanma davası bugün sonuçlandı.

İkilinin aralarındaki tazminat davası ise devam ediyor. Feryal Gülman'ın 30 milyon TL maddi, 30 milyon TL manevi tazminat talebini çok bulan mahkeme, davayı ilerleyen günlere erteledi.

GÜLMAN SOYADINI KULLANAMAYACAK

Kemal Gülman'ın isteği üzerine, eski eşinin soy ismini de kullanamayacak. Feryal Gülman, karar ve boşanma sonrası artık kızlık soy ismi Sarımuratoğlu'nu kullanacak.

YORUMLAR
500
Ekipler tarafından durdurulan araç sürücüsünün ehliyeti, ölü bir kişinin üzerine kayıtlı çıktı Ekipler tarafından durdurulan araç sürücüsünün ehliyeti, ölü bir kişinin üzerine kayıtlı çıktı Otomobil fiyatlarına bir zam da Hyundai'den geldi! Otomobil fiyatlarına bir zam da Hyundai'den geldi! Elazığ'da 7 kurs merkezine kapatma cezası verildi Elazığ'da 7 kurs merkezine kapatma cezası verildi
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Feryal Gülman ile Kemal Gülman'ın 9 Yıllık Boşanma Davasında Karar Çıktı! - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement