Hakan Baş ve Bensu Soral resmen boşanma kararı aldı! Avukatlarına talimat bile verdiler - Son Dakika

Hakan Baş ve Bensu Soral resmen boşanma kararı aldı! Avukatlarına talimat bile verdiler

28.09.2021 17:24

Ünlü oyuncu Bensu Soral, bir süredir arasının açık olduğu eşi Hakan Baş'la boşanma kararı aldı. İkili, avukatlarına boşanma için tüm hazırlıkların yapılması talimatını verdi.

Oyuncu Bensu Soral ile eşi Hakan Baş arasında esen soğuk rüzgarların akıbeti belli oldu. Araları bozuk olan ve evliliklerinin sallantıda olduğu iddia edilen çift, boşanma kararı aldı. Baş ve Soral, boşanma işlemlerinin gerçekleştirilmesi adına avukatlarına da vekalet verdi. Çiftin anlaşmalı olarak boşanması bekleniyor.

ÇOCUK YÜZÜNDEN KAVGA ETTİLER İDDİASI

Son olarak yaz dizisi Cam Tavanlar'da rol alan oyuncu Bensu Soral ile 3 yıldır evli olduğu eşi Hakan Baş'ın aralarının çocuk sebebiyle bozulduğu iddia edilmişti.

Magazin kulislerinde konuşulanlara göre, baba olmak isteyen 38 yaşındaki Hakan Baş, bu isteğini uzun süredir eşiyle paylaştı. Ancak kariyerine öncelik veren 30 yaşındaki güzel oyuncunun, "Benim için henüz erken, Daha yapmak istediğim işler var. Şimdi anne olursam kariyerim arka planda kalır" cevabı verdiği öğrenildi.

AVUKATLARINA DA TALİMAT VERDİLER

Tv8'de yayınlanan 2. Sayfa'nın haberine göre; İkili evliliklerini kurtaramadı ve boşanma kararı aldı. Hakan Baş ile Bensu Soral davanın açılması için avukatlarıyla görüşmeye başladılar.

NE OLMUŞTU?

Bensu Soral ile Hakan Baş, 2018 yılında görkemli bir törenle evlenmişti. Bir süredir birlikte görüntü vermeyen ikilinin evliliklerinin üzerinde kara bulutlar dolaşmaya başladığı konuşuluyordu. Önce, Hakan Baş'ın Mira Ceren ile gece kulübünde samimi bir şekilde eğlendiği haberleri gündeme geldi. Sonrasında ise Bensu Soral'ın eski rol arkadaşı Kubilay Aka ile bir binanın çatısında çekilen fotoğraflarına Snob Magazin ulaştı.

Çok geçmeden Bensu Soral ve Hakan Baş ortak bir açıklama yaparak "Şu dönemde evliliğimizle ilgili hassas bir süreç içerisindeyiz. Biraz zamana ve sizlerin de hassasiyetine ihtiyacımız var." dedi. Bütün bu gelişmelerin ardından ikili evliliklerini kurtaramadı ve boşanma kararı aldı.

Başrollerinde Kubilay Aka ve Bensu Soral'ın yer aldığı Cam Tavanlar dizisi sadece 8 bölüm sürmüştü. Cam Tavanlar'ın geçtiğimiz ay final yapmasının ardından konuşan Soral, "Her son yeni bir başlangıç. Başta benimle bu yolculuğa çıkan canım partnerim Kubilay Aka'ya, bana her işimi kolaylaştırdığı ve o bitmez tükenmez pozitif enerjisi için sonrasında çılgın yönetmenime teşekkür ederim! Sizinle olmak bir harikaydı" demişti.

"KUBİLAY İLE GÜZEL BİR ENERJİMİZ VAR"

Bensu Soral, Camdaki Tavanlar dizisindeki partneri Kubilay Aka hakkında, "Elektriğimiz tuttu. Güzel bir enerjimiz var. Kubilay'ı çok sevdim. Kendimi şanslı hissediyorum" diyerek Aka'ya övgüler yağdırmıştı.

Hakan Baş ve Bensu Soral boşanma kararı aldı! Avukatlarına talimat bile verdiler
Hakan Baş ve Bensu Soral boşanma kararı aldı! Avukatlarına talimat bile verdiler
Hakan Baş ve Bensu Soral boşanma kararı aldı! Avukatlarına talimat bile verdiler
Hakan Baş ve Bensu Soral resmen boşanma kararı aldı! Avukatlarına talimat bile verdiler

Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Hakan Baş ve Bensu Soral resmen boşanma kararı aldı! Avukatlarına talimat bile verdiler - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500

Son Dakika

MetroPOLL'ün liderler anketine Mansur Yavaş damga vurdu! Yüzde 55'le zirvede yer aldı 07:30 MetroPOLL'ün liderler anketine Mansur Yavaş damga vurdu! Yüzde 55'le zirvede yer aldı Mustafa Keser-Bülent Ersoy kavgası büyüyor! 1 liralık davaya yanıt geldi: Kendine biçtiği değer 22:22 Mustafa Keser-Bülent Ersoy kavgası büyüyor! 1 liralık davaya yanıt geldi: Kendine biçtiği değer Alanyaspor-Kayserispor maçında goller yağmur oldu yağdı! Ağlar tam 9 kez sarsıldı 21:57 Alanyaspor-Kayserispor maçında goller yağmur oldu yağdı! Ağlar tam 9 kez sarsıldı
Müge Anlı'da kan donduran iddia: Sevgilim kardeşimi öldürüp tuvalete oturttu, kokmasın diye her gün yıkadı 20:22 Müge Anlı'da kan donduran iddia: Sevgilim kardeşimi öldürüp tuvalete oturttu, kokmasın diye her gün yıkadı 500 bini aşkın genç merakla bekliyor! MHP'den bedelli askerlikte düzenleme talebi 18:11 500 bini aşkın genç merakla bekliyor! MHP'den bedelli askerlikte düzenleme talebi Kızı kendi istediği kişiyle evlenmeyen baba dehşet saçtı! Yaktığı evden 6 cansız beden çıkarıldı 17:02 Kızı kendi istediği kişiyle evlenmeyen baba dehşet saçtı! Yaktığı evden 6 cansız beden çıkarıldı
Hamam ziyareti yapan Japon turist önce tellağın tacizine uğradı, sonra ahlaksız teklif aldı 16:54 Hamam ziyareti yapan Japon turist önce tellağın tacizine uğradı, sonra ahlaksız teklif aldı 'Ne içiyorsun Rasim?' dedi, bardağı boşalttı! Stüdyodakileri şaşırtan sözler 15:57 'Ne içiyorsun Rasim?' dedi, bardağı boşalttı! Stüdyodakileri şaşırtan sözler
Advertisement