Hakan Ural'dan canlı yayında tepki çeken sözler: Z kuşağı oy kullanmasın - Son Dakika

Hakan Ural'dan canlı yayında tepki çeken sözler: Z kuşağı oy kullanmasın

27.05.2022 13:53

Kanal D'de "Neler Oluyor Hayatta" isimli programda yorumculuk yapan Hakan Ural, "Z kuşağı oy kullanmamalı" dedi. Ural, "Ülkede siyasetle bir alakan yok. Ülkenin kendisiyle ilgili yakın geçmişini bilmiyorsun, geçmişini bilmiyorsun. Rica ediyorum gerçekten, bu farkındalığı yoksa oy kullanmamaları lazım bence" dedi. Ural'ın bu sözleri sosyal medyada tepki toppladı.

Yorumculuğunu yaptığı "Neler Oluyor Hayatta" isimli programda "Z kuşağı eski siyasetçileri ne kadar tanıyor?" başlığıyla yapılan bir sokak röportajını değerlendiren Hakan Ural, Z kuşağının oy kullanmaması gerektiğini söyledi.

"RİCA EDİYORUM FARKINDALIK YOKSA OY KULLANMASINLAR"

Hakan Ural canlı yayında konuyla ilgili şunları söyledi; "Ülkede siyasetle bir alakan yok. Ülkenin kendisiyle ilgili yakın geçmişini bilmiyorsun, geçmişini bilmiyorsun. Bugün bu ülkede ne olduğunu bilmiyorsun, bu ülkenin nelerle mücadele ettiğini bilmiyorsun, ideololojik olarak olgunlaşmış düşüncen ve fikrin yok ama oy atıyorsun. Belirleyicisin. Çok üzücü ve ürkütücü değil mi bu? Ben rica ediyorum gerçekten, bu farkındalığı yoksa oy kullanmamaları lazım bence."

Hakan Ural'dan canlı yayında dikkat çeken sözler: Siyasetle alakası olamayanlar oy kullanmasın
YORUMLAR (15)
  • Doğan Avcı: Aslında Hakan Ural'ın tv'de çıkıp yorum yapması yasaklanmalı. Askerlik yapmamış biri bu konuda yorum yapmamalı. Vatan uğruna ne yapmış kendisi acaba? Bence lise mezunu olmayan oy kullanmamalı. Z kuşağı neyin ne olduğunun farkında. Ayrıca 65 yaş üstüne siyaset yasaklanmalı. Üniversite mezunu olmayan yabancı dil bilmeyen ve 28 yaş altına da milletvekili seçilme hakkı olamamalı. Malum 18 yaşında milletvekili olup hiçbir çalışması olmayan güzide milletvekillerimiz var. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • necat öteleş: kanal d de maaşlar sıkıntılı sanırım.. kesin millet vekilliğine oynuyor.. z kuşagi dediğin gençliğin. yüzde 95 i. anne ve babasının bu ülkede bu şartlarda kendisini okuta bilmek vatana hayırlı bir evlAT yetiştirmek için ne sıkıntılar çektiğini biliyor beyfendi. birakın askerlikten vurmayı. adama. hamilelik sohbetleri kadının askerlik sohbetleri erkeğin.dir olmaYINCA ZIRVALIYOR İŞTE ll Cevap Yaz 4 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Magazin Hakan Ural'dan canlı yayında tepki çeken sözler: Z kuşağı oy kullanmasın - Son Dakika


Advertisement