Hamileliğinde sona yaklaşan Ece Ronay'dan duyulmamış aşerme: Cep telefonu ve altın bilezik istedim - Son Dakika

Hamileliğinde sona yaklaşan Ece Ronay'dan duyulmamış aşerme: Cep telefonu ve altın bilezik istedim

25.03.2022 16:02

Mehmet Ali Erbil ile yaşadığı mesaj polemiğiyle gündem olan şarkıcı Ece Ronay, hamileliğinin son dönemlerinde. Bebeğinin erkek olacağını açıklayan Ronay, "Cep telefonu ve altın bilezik aşerdim" diyerek herkesi çok şaşırttı.

Şarkılarının yanı sıra Mehmet Ali Erbil'in attığı mesajları ifşa etmesiyle gündeme gelen Ece Ronay, TV8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına konuk oldu. Hamile olduğunu nasıl öğrendiğini anlatan genç isim, aşerdiği ürünlerle de sunucuları şaşırttı.

"YARDIMCIMIN ISRARI ÜZERİNE TEST YAPINCA HAMİLE OLDUĞUMU ÖĞRENDİM"

Mide bulantısı yaşadığı için evindeki yardımcısının ısrarı üzerine hamilelik testi yaptığını söyleyen Ronay, "Hamilelik testinde bir kırmızı çizgi net ikincisi ise silik çıktı. Testi çöpe attım. Ertesi gün yardımcı abla çöpteki teste baktığında ikinci çizginin de olduğunu görünce gelip 'hamilesin' dedi" ifadelerini kullandı.

Ece Ronay'dan şaşkına çeviren aşerme: Cep telefonu ve altın bilezik istedim

"CEP TELEFONU VE ALTIN BİLEZİK AŞERDİM"

Aşerme sürecinden bahseden Ronay, "Çok tuhaf şeyler aşerdim. Maydanoz, dereotu ve cep telefonu gibi. 14 Şubat için de altın bilezik aşermiştim ve geldi. Renkli ultrasonda bebek Mehmet'e çok benzeyince bana araba aldı. Bana da sürpriz oldu. Bebeğin adı da Yiğit Miran olacak" dedi.

Ece Ronay'dan şaşkına çeviren aşerme: Cep telefonu ve altın bilezik istedim
Ece Ronay'dan şaşkına çeviren aşerme: Cep telefonu ve altın bilezik istedim
YORUMLAR
500

Son Dakika Magazin Hamileliğinde sona yaklaşan Ece Ronay'dan duyulmamış aşerme: Cep telefonu ve altın bilezik istedim - Son Dakika


Advertisement