İrem Derici'nin okuduğu şarkı, Selami Şahin'i çok sinirlendirdi! Oğlunun eski sevgilisi hakkında ihtar gönderdi - Son Dakika

İrem Derici'nin okuduğu şarkı, Selami Şahin'i çok sinirlendirdi! Oğlunun eski sevgilisi hakkında ihtar gönderdi

04.03.2022 15:12

Selamı Şahin, oğlu Lider Şahin'in eski sevgilisi olan İrem Derici'nin Şarkılar Bizi Söyler programında kendi şarkısını söylediğini görünce çok sinirlendi. Hemen harekete geçen Şahin, yapımcıya ihtarname göndererek "İrem benim şarkımı okuyamaz" uyarısında bulundu.

Şimdilerde sevgilisi Cem Belevi ile yeni şarkısını çıkarmanın heyecanını yaşayan İrem Derici, eski sevgilisi Lider Şahin'in babası Selami Şahin'den veto yedi.

"İREM BENİM ŞARKIMI OKUYAMAZ"

2. Sayfa programının haberine göre, Kanal D ekranlarında yayınlanan Şarkılar Bizi Söyler programına konuk olan İrem Derici, Selami Şahin'in Oh Olsun isimli şarkısını okudu. Eski müstakbel gelininin kendi şarkısını okuduğunu gören Şahin, yapımcıya ihtarname gönderdi. Usta sanatçının Şahin'in "İrem benim şarkımı okuyamaz" dediği ileri sürüldü.

İSTENMEYEN GELİN İLAN EDİLMİŞTİ

İrem Derici, Rıza Esendemir ile boşandıktan sonra Lider Şahin ile aşk yaşamış ancak ikilinin mutluluğu 1 yıl sürmüştü. Lider Şahin'in annesi Didem Şahin'in de ilişkiye onay vermediği ileri sürülmüştü.

Selami Şahin, oğlunun eski sevgilisi İrem Derici'nin şarkılarını okumaması için ihtar gönderdi
Selami Şahin, oğlunun eski sevgilisi İrem Derici'nin şarkılarını okumaması için ihtar gönderdi

Kaynak: 2. Sayfa

YORUMLAR
500

Son Dakika Magazin İrem Derici'nin okuduğu şarkı, Selami Şahin'i çok sinirlendirdi! Oğlunun eski sevgilisi hakkında ihtar gönderdi - Son Dakika


Advertisement