Kanye West Megalomanlığın Zirvesinde! - Son Dakika

Kanye West Megalomanlığın Zirvesinde!

29.09.2013 09:03
Kanye West Megalomanlığın Zirvesinde!

Karıştığı skandallar ve sivri açıklamalarıyla gündemden düşmeyen rap'çi Kanye West, bu kez komedyen Jimmy Kimmel ile sert bir polemiğe girdi.

Karıştığı skandallar ve sivri açıklamalarıyla gündemden düşmeyen rap'çi Kanye West, bu kez komedyen Jimmy Kimmel ile sert bir polemiğe girdi. West, programında kendisini ti'ye alan Kimmel'a Twitter'da "Medya sahtekarı! Suratın, bir delinin suratı gibi! Çizgiyi aştın!" diye tepki gösterdi. West, geçmişte absürt açıklamalarıyla olay yaratmıştı. İşte onlardan sekizi:

Ben müziğin bir numaralı adamıyım. Bu da; nefes alan diğer herkesin, iki numara olduğu anlamına geliyor.

"KİM'İ BEN GİYDİRİYORUM"

Beni utandırmaması için Kim'i (Kardashian) her gün ben giydirmek zorunda kalıyorum.

Dahiler kadar başarılıyım. Ben bir makineyim, robotum. Ben yeni Jim Morrison'ım, yeni Kurt Cobain'im. Günümüzün modern İncil'inden bir karakter olmamam için hiçbir sebep yok.

Hayattaki en büyük üzüntüm; kendimi canlı izleyemeyecek olmam.

Kitapları sevmem. Kitap okumamakla gurur duyuyorum.

Yetenekli olabilirsiniz ama Kanye West değilsiniz!

Medya beni, İsa gibi kurban ediyor.

Sokakta insanlar bana Hitler'mişim gibi bakıyor. Bir gün güneş parlayacak ve herkes yaptığım her şeyi anlayacak.

Sabah : http://www.sabah.com.tr

YORUMLAR
500
Hollanda'da protestocu çiftçilerden Doğa ve Azot Bakanı'nın evine saldırı girişimi Hollanda'da protestocu çiftçilerden Doğa ve Azot Bakanı'nın evine saldırı girişimi MKE Ankaragücü, Jese Rodriguez'i renklerine bağladı MKE Ankaragücü, Jese Rodriguez'i renklerine bağladı ABD'de tır kasasında ölenlerin sayısı 50'ye yükseldi ABD'de tır kasasında ölenlerin sayısı 50'ye yükseldi
Kaynak: Sabah.com.tr

Son Dakika Magazin Kanye West Megalomanlığın Zirvesinde! - Son Dakika

Bu haber Sabah.com.tr tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Sabah.com.tr tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Sabah.com.tr kurumudur.

Advertisement