Karnı Burnunda Düğün Yaptı! - Son Dakika

Karnı Burnunda Düğün Yaptı!

21.05.2022 18:51
Karnı Burnunda Düğün Yaptı!

6 aylık hamile olan Demet Evgar ve başarılı işletmeci Levent Babataş, 2 ay önce aile arasında yapılan nikah töreni ile hayatını birleştirmişti. Pandemi nedeniyle ertelenen düğün bugün yapıldı.

Başarılı oyuncu Demet Evgar ve işletmeci Levent Babataş altı yıldır devam eden birlikteliklerini aile arasında kıyılan nikahla mutlu sona dönüştürmüştü.

Evgar'ın nikah şahitliğini çocukluk arkadaşları Duygu Acar ve Selen Öztürk yaparken, Levent Babataş'ın nikah şahitliğini de çiftin yakın arkadaşları Özlem Oğuz ve Yeşim Koçak üstlenmişti.

Pandemi nedeniyle aile arasında yapılan nikah töreninin ardından çiftin düğünü dostlarının da katılımı ile İstanbul'da gerçekleşti.

6 aylık hamile olan Evgar gelinliğiyle dikkat çekti.

YORUMLAR
500
Kasımpaşa, Hajradinovic'in sözleşmesini uzattı Kasımpaşa, Hajradinovic'in sözleşmesini uzattı HMKÜ'de 3 bin 100 öğrenci mezun oldu HMKÜ'de 3 bin 100 öğrenci mezun oldu Fiyatı altınla yarışıyor! Arı sütünün kilosu 15 bin liradan satılıyor Fiyatı altınla yarışıyor! Arı sütünün kilosu 15 bin liradan satılıyor
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Karnı Burnunda Düğün Yaptı! - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement