Kerem'e Övgüler Yağdı - Son Dakika

Kerem'e Övgüler Yağdı

03.04.2022 11:05
Kerem'e Övgüler Yağdı

İspanya'dan sonra İtalyanlar'dan da Kerem'e övgüler. İtalya'nın en çok izlenen programlarından Pechino Éxpress'te Kerem Bürsin'den övgüyle söz edildi.

Ortadoğu ve Balkanlar'dan sonra şimdi de Avrupa'da Türk oyuncular şöhret basamaklarını tırmanıyor. İspanya'da çok sevilen Kerem Bürsin'den şimdi de İtalyanlar övgüyle söz etti. Sky Uno kanalında yayınlanan seyahat ve reality show programı Pechino Express son yayınlanan bölümünde İstanbul'a yer verdi. Programda Kerem Bürsin'in Türkiye'nin en sevilen oyuncularından biri olduğundan bahsedildi.

Ortadoğu ve Balkanlar'dan sonra şimdi de Avrupa'da Türk oyuncular şöhret basamaklarını tırmanıyor. Kerem Bürsin, Hande Erçel, Engin Akyürek ve Can Yaman gibi isimler havalimanında binlerce kişi tarafından karşılanıyor, yerel basın Hollywood yıldızlarından daha fazla ilgi gösteriyor.

YORUMLAR
500
Avrupa'da Kuraklık Krizi Avrupa'da Kuraklık Krizi AB'den Sırp ve Kosovalı liderlere 'gerginliği tırmandırmama' çağrısı AB'den Sırp ve Kosovalı liderlere 'gerginliği tırmandırmama' çağrısı Barcelona, La Liga'ya sahasında golsüz beraberlikle başladı Barcelona, La Liga'ya sahasında golsüz beraberlikle başladı
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Kerem'e Övgüler Yağdı - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement