8 aylık hamile Sinem Kobal ve eşi Kenan İmirzalıoğlu Kurt Efe'yi ziyarete gitti - Son Dakika

8 aylık hamile Sinem Kobal ve eşi Kenan İmirzalıoğlu Kurt Efe'yi ziyarete gitti

17.04.2022 23:12

Geçtiğimiz gün oğulları Kurt Efe'yi kucaklarına alan Başak Dizer ve Kıvanç Tatlıtuğ çiftini, önceki akşam kaldıkları hastanede Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu çifti ziyaret etti. Karnı burnunda arkadaşı için hastaneye koşan Sinem Kobal, "Son aydayız her şey yolunda" dedi.

Kıvanç Tatlıtuğ'un eşi Başak Dizer çifti geçen günlerde Kurt Efe adını verdikleri bebeklerine kavuştu. Çiftin yakın dostları Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal, soluğu hastanede alarak Kurt Efe'yi görmeye gitti.

"ÖNCE BİR KIVANÇ'I GÖRELİM"

Doğacak ikinci çocuklarını kucaklarına almak için gün sayan çift, gazetecilerin soruları üzerine "Arkadaşlar, önce bir Kıvanç'ı görelim. Sonra sizinle ilgilenelim. Gelelim konuşalım" dedi. 8 aylık hamile olan Sinem Kobal ise, "Hamilelik süreci güzel gidiyor. Son aydayız. Her şey yolunda" diyerek hastaneye giriş yaptı.

Kurt Efe'ye Ziyaret
Kurt Efe'ye Ziyaret
Kurt Efe'ye Ziyaret
Kurt Efe'ye Ziyaret
Kurt Efe'ye Ziyaret
YORUMLAR
500
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin 8 aylık hamile Sinem Kobal ve eşi Kenan İmirzalıoğlu Kurt Efe'yi ziyarete gitti - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement