Engin Akyürek hakkında bomba iddia! İrem Helvacıoğlu ile birlikte... - Son Dakika

Engin Akyürek hakkında bomba iddia! İrem Helvacıoğlu ile birlikte...

05.10.2021 19:16
Engin Akyürek hakkında bomba iddia! İrem Helvacıoğlu ile birlikte...

Oyuncu Engin Akyürek'in hikayesini yazdığı "Kaçış" adlı dizideki partneri belli oldu. İşte ayrıntılar...

Yakışıklı oyuncunun Same Film ve 03 Medya'nın ortaklığında Güneydoğu'da çekilecek olan dizideki partneri İrem Helvacıoğlu oldu.

Yağız Alp Akaydın'ın yönetmen koltuğuna oturacağı dizide Engin Akyürek, Mehmet adlı bir gazeteciye hayat verecek. Dizinin başrol kadın yıldızı İrem Helvacıoğlu'nun değişim yaşayacağı da gelen bilgiler arasında. (tv100-Birsen Altuntaş)

Merakla beklenen dizi Disney Plus'ta yayınlanacak.

İrem Helvacıoğlu son olarak 'Baş Belası' adlı dizide rol almıştı.

YORUMLAR
500
Güçlü Oyuncu Kadrosuyla 'tamirhane' Sete Çıktı Güçlü Oyuncu Kadrosuyla 'tamirhane' Sete Çıktı Akşener'in Dinlediği Genç Sağlık Çalışanı: 'Ben Bu Ülkeyi Terk Etmek İstemiyorum. Giderlerse Gitsinler Denecek Olan İnsanlar, Gerçekten Biz Değiliz' Akşener'in Dinlediği Genç Sağlık Çalışanı: 'Ben Bu Ülkeyi Terk Etmek İstemiyorum. Giderlerse Gitsinler Denecek Olan İnsanlar, Gerçekten Biz Değiliz' Kılıçdaroğlu'ndan Öğretmenlere Çağrı: 'Kariyer Sınavı Rencide Edici Olduğu İçin Daha Makul Bir Çözüm Bulmak Üzere Çağrı Yapmıştım. Yanaşmadılar. Kılıçdaroğlu'ndan Öğretmenlere Çağrı: 'Kariyer Sınavı Rencide Edici Olduğu İçin Daha Makul Bir Çözüm Bulmak Üzere Çağrı Yapmıştım. Yanaşmadılar.
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Engin Akyürek hakkında bomba iddia! İrem Helvacıoğlu ile birlikte... - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement