Müge Anlı'dan kahkahalar attıran itiraf: Doğru söylediğim için okey masasından atıldım - Son Dakika

Müge Anlı'dan kahkahalar attıran itiraf: Doğru söylediğim için okey masasından atıldım

16.02.2022 14:45

Sunucu Müge Anlı, telefonda online olarak okey, tavla gibi oyunlar oynadığını anlattı. Programında insanların bu ortamlarda birbirlerine telefon numaralarını verdiğini dile getiren Anlı, birini bu yüzden uyardığı için masadan atıldığını söyledi: "Beni hemen masadan attılar. Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış." dedi. O anlar izleyenleri kahkahaya boğdu.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bugün 47 yaşındaki Safiye Çallı'nın dolandırılma hikayesi işlendi. Çallı; 25 yıllık evliliğini noktaladıktan sonra, sosyal medyadan tanıştığı 15 yaş küçük türkücü sevgilisi Cüneyt Demiral tarafından yaklaşık 600 bin lira dolandırıldığını iddia etmişti. Program sonrası Cüneyt Demiral ile yeniden görüşen Safiye Çallı, bu kez de 20 bin TL dolandırıldığını söyledi.

Programda bugün de Cüneyt dışında başka bir erkekle daha görüştüğü ortaya çıkan Safiye'nin, sosyal medyadan uzak kalması gerektiği konuşuldu. Bu noktada araya giren Müge Anlı, başına gelen ilginç bir olayı anlattı.

"BENİ OKEY MASASINDAN ATTILAR"

Telefonundan zaman zaman okey ve tavla oynadığından bahseden ve bu ortamlardaki konuşmalara şaşırdığını ifade eden Anlı, bir gün telefon numarasını paylaşan kadına kızdığını itiraf etti. Anlı, "Ben oynuyorum tavla ve okey internette. Bir yazışmalar var, millet birbirlerine telefon numaralarını veriyorlar inanamazsınız. Ben geçen birine yazdım 'Hanımefendi nasıl güvenip de telefon numaranızı paylaşıyorsunuz?' dedim. Beni okey masasından attılar. Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış." ifadelerini kullandı.

Bu anısını anlatırken gülme krizine giren Anlı, hem ekran başında kendisini izleyenleri hem de stüdyodaki misafirlerini kahkahalara boğdu.

YORUMLAR
500
Merak Konusu Olmuştu... Flaş Gelişme! Merak Konusu Olmuştu... Flaş Gelişme! Müge Anlı ile Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu hayatlarını birleştirdi! Nikahtan tek bir kare bile yayınlanmadı... Müge Anlı ile Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu hayatlarını birleştirdi! Nikahtan tek bir kare bile yayınlanmadı... Samsung Galaxy S22 Ultra vs Xiaomi 12 Pro! Samsung Galaxy S22 Ultra vs Xiaomi 12 Pro!

Son Dakika Magazin Müge Anlı'dan kahkahalar attıran itiraf: Doğru söylediğim için okey masasından atıldım - Son Dakika


Advertisement