Evlenir evlenmez bakın ne yaptı? - Son Dakika

Evlenir evlenmez bakın ne yaptı?

11.09.2021 11:42
Evlenir evlenmez bakın ne yaptı?

Yaklaşık bir yıldır birlikte olan oyuncu Vildan Atasever ve müzisyen Mehmet Erdem, 9 Eylül'de aile arasında kıyılan nikahla evlendi. Ünlü oyuncu evlenir evlenmez ilk iş sosyal medya hesaplarından soyadını değiştirdi.

Yaklaşık bir yıldır birlikte olan oyuncu Vildan Atasever ve müzisyen Mehmet Erdem, 9 Eylül'de aile arasında kıyılan nikahla evlendi. Beşiktaş Belediyesi tarafından kıyılan nikahta çiftin şahitliklerini Bahadır Yenişehirlioğlu ve yakınları üstlendi.

Vildan Atasever, Arzu Ayar imzalı bir gelinlik giyerken Mehmet Erdem'in tercihi siyah bir takım elbise oldu.

Vildan Atasever, nikahtan saatler sonra sosyal medya hesabını 'Vildan Atasever Erdem" olarak değiştirdi.

YORUMLAR
500
Bakan Özer'den uzman ve başöğretmenlik öncesi önemli açıklamalar Bakan Özer'den uzman ve başöğretmenlik öncesi önemli açıklamalar 022 Brıcs Oyunları Eylül'de Çevrimiçi Düzenlenecek 022 Brıcs Oyunları Eylül'de Çevrimiçi Düzenlenecek Elüstü: 'Bandırma 17 Eylül Stadyumu sezona hazır' Elüstü: 'Bandırma 17 Eylül Stadyumu sezona hazır'
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Evlenir evlenmez bakın ne yaptı? - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement