Özge Özder'in annelik heyecanı! - Son Dakika

Özge Özder'in annelik heyecanı!

07.11.2020 17:05
Özge Özder'in annelik heyecanı!

Özge Özder ile Sinan Güleryüz konuşulan bebek haberlerine videoyla açıklık getirdi

? Mucize Doktor dizisinden hemen sonra Sadakatsiz dizisi ile ekrana gelen güzel oyuncu Özge Özder ve müzisyen eşi Sinan Güleryüz'ü bebek heyecanı sardı. Özge Özder'in beş aylık hamile olduğu, çiftin bir kız bebek beklediği öğrenildi. Birlikte yaptıkları düetler ve sosyal medya paylaşımları ile çok sevilen çift bebek haberlerine ünlü arkadaşlarının da yer aldığı bir video ile açıklık getirdiler.

Özge Özder'in YouTube kanalından yayınladıkları eğlenceli videoda ünlü dostları da yer aldı. Sanatçının Aslı Tandoğan, Gözde Kansu, İpek Karapınar, Selim Bayraktar, Bennu Yıldırımlar, Melis Birkan& ; gibi yakın arkadaşları ve ailesinin yer aldığı videoda hamilelik müjdesine yakınları tarafından verilen tepkiler ekrana geliyor.& ;& ;

YORUMLAR
500
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Özge Özder'in annelik heyecanı! - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement