Sıla'nın eski eşi Hazer Amani'den şaşırtan itiraf! - Son Dakika

Sıla'nın eski eşi Hazer Amani'den şaşırtan itiraf!

07.06.2021 12:19
Sıla'nın eski eşi Hazer Amani'den şaşırtan itiraf!

Sıla ve Hazer Amani çifti, geçtiğimiz aylarda Bodrum'da boşandı. Hazer Amani, boşanma sonrası ilk kez konuştu. İşte Hazer Amani'nin şaşırtan itirafı...

Eski eşi Sıla ile çekilmiş fotoğraflarını sosyal medyadan kaldırmaması hatırlatılan Hazer Amani, "Sıla ile çekilmiş fotoğraflarımı silmedim çünkü yaşanmışlıklar var, o yüzden silmek istemedim. Sonrasını bilemem tabii, belki silerim. Sıla ile görüşmüyorum. Boşandıktan sonra hiç konuşmadık."ifadelerini kullandı.

Hazer Amani'den boşanan Sıla, gönlünü oyuncu İlker Kaleli'ye kaptırdı.

Sıla, "Diyecek afili söz çok... Fakat söze ne hacet. Konu sen olunca afili olan kalbim. Şu canımın canısın..." diyerek İlker Kaleli'ye olan aşkını haykırmıştı.

YORUMLAR
500
Kökeni Orta Asya'ya dayanan 'Saya Geleneği' yoğun ilgi gördü Kökeni Orta Asya'ya dayanan 'Saya Geleneği' yoğun ilgi gördü Karaman'da kökeni Orta Asya'ya dayanan 'Saya Geleneği' devam ediyor Karaman'da kökeni Orta Asya'ya dayanan 'Saya Geleneği' devam ediyor Uşak'ın demir yumruğu Sıla Özkan, Avrupa Şampiyonasında çeyrek finale yükseldi Uşak'ın demir yumruğu Sıla Özkan, Avrupa Şampiyonasında çeyrek finale yükseldi
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Sıla'nın eski eşi Hazer Amani'den şaşırtan itiraf! - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement