Simge'den Tiksiniyorum - Son Dakika
28 MAYISSEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

Simge'den Tiksiniyorum

02.12.2011 07:05

İşadamı Murat Kadıoğlu,"Beni dövdü" diyerek boşanma davası açan eşi Simge Tertemiz'e öfke kustu.

Temmuz ayında sürpriz bir kararla evlendiği Murat Kadıoğlu'ndan geçtiğimiz günlerde dayak yediği gerekçesiyle boşanma kararı alan bir aylık anne Simge Tertemiz'e, eşi büyük tepki gösterdi.

PARA KOPARMAK İSTİYOR

Darp iddialarını yalanlayan Kadıoğlu; Tertemiz'le anlaşmalı evlilik yaptıklarını ve çocuk doğunca boşanacaklarının ilk günden belli olduğunu açıkladı. Kadıoğlu şunları söyledi: "Simge bana hamile olduğunu çok geç söyledi. Durumdan 4.5 aylık hamileyken haberdar oldum. Ben de çocuk nüfusuma geçsin diye mecburi evlilik yaptım. Çocuk doğunca zaten boşanacaktık. Şimdi benden para koparmak için 'Şiddet gördüm' diyor. Bunların hepsi yalan! Simge'den nefret bile etmiyorum, ondan tiksiniyorum! Bana iftira atıyor. Zaten aileme yakışmayan biriydi. Sırf onun çocuğu diye; bebeği bile görmek istemiyorum. Çocuğuma maddi anlamda destek olacağım ama velayetini almayı düşünmüyorum."

750 BİN LİRA TAZMİNAT 7 BİN 500 LİRA NAFAKA

Simge Tertemiz; avukatı Zehra Sevingen Sağır'a verdiği dilekçede; eşinin, annesinin yanında kendisine bıçakla saldırdığını ve sol bacağına tekme attığını söyledi. Eve gelmediğini, tüm ihtiyaçlarını tek başına karşıladığını belirten ünlü manken; eşinin hakaret ve tehdit mesajlarını da mahkemeye sundu. Evliliğinin cehenneme döndüğünü belirten Simge Tertemiz; eşinden 750 bin lira manevi tazminat ve ayda 7 bin 500 lira nafaka talebinde bulundu...

SİMGE'YE KANKALARINDAN DESTEK

Elif Ece Uzun: Aşkla başlayan bir ilişkinin sonucunun böyle olması çok kötü. Simge arkadaşım olduğu için çok üzüldüm. Doğru olanı kendisi bilir. Dilerim ki bu tatsızlıklar biter ve yeniden bir araya gelirler. Bu konuda fazla bir yorum yapmak istemem.

Tuğba Altıntop: Ben de aşk evliliği sonucu evlenmiş ve boşanmış biriyim. Benim başımdan da böyle olaylar geçti. Simge üzerine düşen vazifeyi yaptı, çok güzel bir bebek dünyaya getirdi. Bir erkeğin, ne olursa olsun, basına demeç vermesi çok yanlış.

Yeliz Öney: Şu anda Murat Kadıoğlu'nun sekiz aylık bir bebeği var, Simge'nin bundan haberi yoktu, eşinin ilk çocuğu olduğunu biliyordu. Onlar; Simge hamile olduğu için evlenmedi, onlar birbirbirlerine aşık oldukları için evlendiler.

BEŞ YILDIR BİRLİKTELER

Beş yıldır birlikte olan çift; Temmuz'da aniden evlenmişti. Simge Tertemiz; nikahın üzerinden çok geçmeden hamile olduğunu açıklamıştı. Şimdi boşanmak isteyen Tertemiz; dilekçesinde 'evliliğinin cehenneme döndüğünü' söylüyor.

Sabah : http://www.sabah.com.tr

Kaynak: Sabah.com.tr
YORUMLAR
500

Son Dakika Magazin Simge'den Tiksiniyorum - Son Dakika


Advertisement