Üç Kuruş dizisinde bugün neler olacak? Leyla, Efe'nin polisliği bırakmadığını öğrendi mi? - Son Dakika

Üç Kuruş dizisinde bugün neler olacak? Leyla, Efe'nin polisliği bırakmadığını öğrendi mi?

24.01.2022 15:22

Ekranların sevilen dizisi Kalp Yarası bu akşam sevenleriyle buluşuyor. 11. bölümü ile ekrana gelecek dizide, Leyla'yı büyük sürpriz bekliyor. Yüksek gerilimli dizisinin yeni bölümünde neler olacak?

Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç gibi isimleri buluşturan Üç Kuruş dizisinde Leyla, Efe ile ilgili şüphelerinde haklı çıkacak mı?

ÜÇ KURUŞ'TA NELER OLACAK?

Kartal ve Efenin çatışmaya girdiği tanıtım gerilimi yüksek anlara sahne olurken Efe'nin müdürüne silahlara takip cihazı koyduğunu söylemesi dikkat çekiyor. Efe'nin konuşması üzerine kapının önünde bekleyen Leyla'nın şoke olmuş hali ise akıllara "Leyla, Efe'nin polisliği bırakmadığını öğrendi mi? sorusunu getiriyor.

YORUMLAR
500
Üç Kuruş dizisinde bu akşam neler yaşanacak? Kartal intikam almak için nasıl bir plan yaptı? Üç Kuruş dizisinde bu akşam neler yaşanacak? Kartal intikam almak için nasıl bir plan yaptı? Üç Kuruş FİNAL mi yapıyor? Üç Kuruş bitiyor mu? Üç Kuruş ne zaman final olacak? Üç Kuruş final ne zaman? Üç Kuruş FİNAL mi yapıyor? Üç Kuruş bitiyor mu? Üç Kuruş ne zaman final olacak? Üç Kuruş final ne zaman?

Son Dakika Magazin Üç Kuruş dizisinde bugün neler olacak? Leyla, Efe'nin polisliği bırakmadığını öğrendi mi? - Son Dakika


Advertisement