Yılın aşk iddiası: Sıla Gençoğlu ve İlker Kaleli yeni bir ilişkiye başladı - Son Dakika

Yılın aşk iddiası: Sıla Gençoğlu ve İlker Kaleli yeni bir ilişkiye başladı

07.04.2021 09:26
Yılın aşk iddiası: Sıla Gençoğlu ve İlker Kaleli yeni bir ilişkiye başladı

Geçtiğimiz ocak ayında ünlü şef Hazer Amani ile tek celsede boşanan şarkıcı Sıla'nın kalbini İlker Kaleli'ye kaptırdığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. 1 aydır birlikte oldukları konuşulan çiftten konu hakkında herhangi bir açıklama gelmedi.

Özel hayatında bir türlü aradığı mutluluğu bulamayan Sıla, geçtiğimiz sene Hazer Amani ile evlenmiş ancak çift, bu yılın başında boşanmıştı. Çalkantılı özel hayatıyla gündemden düşmeyen Sıla hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı.

YILIN AŞK BOMBASI

Posta'da yer alan habere göre, geçtiğimiz aylar kısa süre oyuncu Biran Damla Yılmaz ile aşk yaşayan İlker Kaleli ile Sıla yeni bir aşka yelken açtı. Bir aydır birlikte olan çiftin oldukça mutlu olduğu söyleniyor.

Magazin gündemine bomba gibi düşen ilişki hakkında taraflardan henüz bir açıklama gelmedi.

Yılın aşk iddiası: Sıla Gençoğlu ve İlker Kaleli aşk yaşıyor
İlker Kaleli

TEK CELSEDE BOŞANDILAR

Geçen yıl ocak ayında nikah masasına oturan şarkıcı Sıla ve şef Hazer Amani çifti 18 Ocak 2021 tarihinde Bodrum'da boşanmıştı. Adliyeye gelen Sıla ve Hazer Amani'nin boşanma davası 15 dakika sürmüştü. Duruşmaya arkadaşıyla gelen Sıla, boşandıklarını açıklarken tek başına gelen Hazer Amani, "Söyleyecek bir şey yok" diyerek uzaklaşmıştı.

Yılın aşk iddiası: Sıla Gençoğlu ve İlker Kaleli aşk yaşıyor
YORUMLAR (22)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Karaman'da kökeni Orta Asya'ya dayanan 'Saya Geleneği' devam ediyor Karaman'da kökeni Orta Asya'ya dayanan 'Saya Geleneği' devam ediyor Uşak'ın demir yumruğu Sıla Özkan, Avrupa Şampiyonasında çeyrek finale yükseldi Uşak'ın demir yumruğu Sıla Özkan, Avrupa Şampiyonasında çeyrek finale yükseldi
Kaynak: Diğer

Son Dakika Magazin Yılın aşk iddiası: Sıla Gençoğlu ve İlker Kaleli yeni bir ilişkiye başladı - Son Dakika

Bu haber Diğer tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Diğer tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Diğer kurumudur.

Advertisement